Центр міжнародного співробітництва і міжнародної освіти повідомляє:

Шановні колеги та здобувачі освіти,

Звертаємо Вашу увагу на нові заходи в галузі інтернаціоналізації освіти, в яких Ви можете прийняти участь:

 

Освітні візити

Weiser Professional Development Fellows
дедлайн: 15.09.2021

Програма передбачає короткі дослідні візити терміном 4 тижні або 3 місяці в Мічиганський університет. Всім учасникам програми будуть відшкодовано: авіа-переліт в обидва кінці, проживання, медична страховка і невеликі виплати.

Youth exchange "For United" (Murzasichle 4-10.09.2021)
дедлайн: 20.08.2021

Польсько-Український молодіжний обмін «For United». 4-10 вересня Мурзасіхле.

Стипендії на наукові візити до Австрії
дедлайн: 01.09.2021

Це можливість поїхати до Австрії, щоб протягом декількох місяців працювати над дослідженням для своєї дипломної роботи під наглядом викладача місцевого вишу. Щомісячна стипендію розміром 1 050 євро.

Мистецька резиденція S+T+ARTS4Water
дедлайн: 30.08.2021

Це артрезиденції, покликані привернути увагу до проблем води в різних куточках Європи — від порту Роттердам до Венеційської лагуни. 40 000 євро покриють ваш гонорар і витрати на продакшн.

Гранти на наукові дослідження

Гранти на дослідження в Історичних архівах ЄС
дедлайн: 31.10.2021

Це можливість попрацювати з матеріалами Історичних архівів ЄС (HAEU) для українських науковців, що цікавляться питаннями євроінтеграції. Ви отримаєте 5 000 євро на дослідження з права, історії, політології, економіки, соціології або будь-якої іншої гуманітарної чи соціальної дисципліни.

Конкурс у 27-му Українську антарктичну експедицію на 2022-2023 роки
дедлайн: 03.09.2021

Для зимівлі на станції традиційно шукають науковців за напрямами: науки про життя, науки про Землю та фізичні науки, а також команду життєзабезпечення – кухар, лікар, дизеліст-електрик, системний механік, сисадмін. Розмір заробітної плати - 54 000 грн.

Cпільні українсько-турецькі науково-дослідні проєкти для реалізації у 2022-2023 роках
дедлайн: 15.09.2021

З 15 липня до 15 вересня 2021 року Міністерство освіти і науки України та Рада з наукових та технічних досліджень Турецької Республіки (TUBITAK) оголошують конкурс спільних українсько-турецьких науково-дослідних проєктів на 2022-2023 роки. Фінансування виділяється два роки поспіль, на кожний рік окремо.

Конкурси

2021 Summer Short Story Award for New Writers

дедлайн: 30.08.2021

Конкурс оповідань для авторів-початківців. Розмір призу - до 3000 долл.

Конкурс «Цифрова інтеграція до ЄС»

дедлайн: 15.09.2021

Конкурс спрямовано на посилення ролі, голосу та спроможності громадянського суспільства у впровадженні європейських норм, підходів та практик регулювання цифрового розвитку в Україні, на виконання Угоди про асоціацію з ЄС та у рамках інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС. Мінімальний розмір гранту – 100 000 грн. Максимальний розмір гранту – 750 000 грн.

Конкурс «Сприяння участі України у Європейському зеленому курсі»
дедлайн: 22.09.2021

Конкурс спрямовано на посилення ролі, голосу та спроможності громадянського суспільства у сприянні узгодженню промислової, енергетичної, транспортної, аграрної та інших галузевих політик України, розвитку міст та приватних бізнес-ініціатив з цілями Європейського зеленого курсу. Мінімальний розмір гранту – 100 000 грн. Максимальний розмір гранту – 750 000 грн.

Конкурс “Цифрові права та інновації в праві”
дедлайн: 15.09.2021

Мета конкурсу надати підтримку організаціям громадянського суспільства для захисту прав людини в умовах поширення використання цифрових технологій. Мінімальний розмір гранту – 100 000 грн. Максимальний розмір гранту – 900 000 грн.

Конкурс малих грантів DREAMactions 4.0.
дедлайн: 24.09.2021

Мета DREAMactions 4.0. — підтримка громад в процесі їх трансформації та розвитку шляхом надання мікрогрантів та освітнього компоненту. Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до 100 000 грн кожному з п’ятьох переможців.

«Молодий вчений року»
дедлайн: 01.09.2021

Учасниками конкурсу є номінанти віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або номінанти віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук. Лауреат конкурсу отримає: особисту промоцію лауреата, свідоцтво лауреата, статуетку лауреата «Молодий вчений року».

Шановні колеги, 

Звертаємо Вашу увагу на можливість взяти участь у міжнародному стажуванні для освітян і науковців «Scientific perspectives and innovations in education: experience of the Czech Republic» («Наукові перспективи та інновації в освіті: досвід Чехії») на базі Міжнародного економічного інституту (дистанційно), тривалість - 180 годин (6 ЄКТС). Для участі у стажуванні необхідно надіслати на електронну адресу naukovi.perspectuvu@ukr.net Заявку (скачати заявку на участь у стажуванні) та фото-копії перших сторінок закордонного паспорта. Звертаємо Вашу увагу, що, враховуючи епідемічну ситуацію у світі, здобувачі вчених звань можуть підтвердити свій міжнародний досвід дистанційно. Відповідне роз'яснення надано Міністерством освіти і науки України (завантажити Лист-роз’яснення). Більше інформації за посиланням http://perspectives.pp.ua/index.php/np/internship 


Шановні колеги та здобувачі освіти,

звертаємо Вашу увашу на можливість публікації у "Міжнародному журналі досліджень  в галузі освіти" (IJRRE)  - академічному журналі з відкритим доступом видавництвом BluePen Journals.

Усі статті, опубліковані IJRRE, публікуються англійською мовою.

Тематика журналу включає, але не обмежується такими напрямками:

Навчання дорослих, мистецька освіта, бізнес-освіта, громадська освіта, комп’ютерна освіта, міжпредметні сфери освіти, дистанційна освіта,Електронне навчання, Початкова освіта, Екологічна освіта, Географічна освіта, Керівництво та консультування, Медична освіта, Вища освіта, Домашня економіка, Кінетика людини, Розвиток людських ресурсів, Освіта з прав людини, Освіта корінного населення, Інновації та зміни, Міжнародна освіта, Освітня етика та Право, Управління освітою, Лідерство в освіті, Технології навчання, Моральна освіта, Філософія освіти,  Початкова освіта,  Методи та технології викладання, дослідження процесу навчання та виховання тощо.

Більше інформації можливості публікації та інші журнали видавництва BluePen Journals за посиланням http://www.bluepenjournals.org/ijrre/about.php


 

 

Шановні колеги та здобувачі освіти,

Звертаємо Вашу увагу на можливість прийняти участь у Міжнародній онлайн конференції  "Інтернаціоналізація у вищій освіті - Перспективи проекту THEA в Україні та за її межами». Конференція проводиться  Мюнстерським Університетом під патронатом та сприянням Німецької служба академічних обмінів (DAAD).

Українська система вищої освіти зазнала низки подій з моменту приєднання України до Болонського процесу у 2005 році. Інтернаціоналізація та якісний розвиток вищої освіти є, відповідно, двома основними політичними питаннями, що допомагають українській системі стати повноправним членом Європейського простору вищої освіти. .

У рамках Проекту «Підготовка координаторів вищої освіти в Україні (THEA Україна)», який проводився Університетом прикладних наук Мюнстера у співпраці з Сумським державним університетом (жовтень 2019 - вересень 2021 рр.), 32 українських адміністратора вищої освіти пройшли навчання у сфера інтернаціоналізації у вищій освіті та науковому менеджменті. Учасники працювали над індивідуальними проектами -заявниками для сприяння міжнародній орієнтації своїх рідних закладів освіти.

В контексті заключної конференції проекту, організатори хотіли б скористатися результатами роботи THEA Ukraine як можливістю обговорити з колегами поточні напрямки розвитку у сфері інтернаціоналізації вищих навчальних закладів України та за її межами. До участі в обговоренні запрошуються адміністрації університетів та наукові менеджери, а також викладачі та студенти, які цікавляться питаннями інтернаціоналізації.

Участь у Конференції безкоштовна. Робота Конференції відбуватиметься англійською мовою.

Реєстрація за посиланням: https://fh- muenster.zoom.us/meeting/register/tJMvdumuqzouG9NCwD6exYuXiqiitnWGtqDZ


 

Шановні колеги та здобувачі освіти, 

звертаємо Вашу увагу на можливість термінової (та планової) публікації у Журналі «Свобода та Міжнародні Відносини», який спеціалізується на дослідженнях з  політичних наук, міжнародних відносин, міжнародного права та пов'язаних галузей та проблематик. Журнал індексується в SCOPUS, EBSCO, DOAJ, CEEOL, SSOAR, ERIHPLUS, HEINONLINE, CIAO, ProQUEST, LIST LIST LOCITY UGC та ін. Більше інформації за посиланням www.e-jlia.com


 

Шановні колегі та здобуачі освіти,

триває прийом матеріалів (статей та доповідей для обговорення) до спеціального випуску журналу «Biomedical Science», який присвячено дослідження в галузі Пандемії Коронавірусу 2019. Більше інформації за посиланням https://biomedscis.com/volume4-issue4.php


 

Шановні колеги,

Звертаємо Вашу увагу на можлицвість прийняти участь у міжнародній науково-практичній конференції в м.Бухарест (Румунія)


Шановні колегі,

звертаємо Вашу увагу на можливість публікації у науковому журналі Journal of Research in Environmental Studies (IJRES), який є  науково-дослідним журналом у галузі екологічних досліджень. Додаткова інформація про журнал, включаючи інструкції для авторів, розміщена на веб -сайті www.bluepenjournals.org/ijres.

Рукописи слід надсилати в електронному вигляді через наш портал подання або на такі електронні адреси: ijres@bluepenjournals.org або bluepen.ijres@gmail.com


Шановні колеги та здобувачі освіти,

триває прийом статей для публікації у № 3(3) мультидисциплінарного чеського журналу «Věda a perspektivy» http://perspectives.pp.ua/index.php/vp/authors

 


Шановні колеги та здобувачі освіти, 

звертаємо Вашу увагу на можливість подати рукопис статті в журнал "EUREKA: Social and Humanities" (http://journal.eu-jr.eu/social, Естонія)


Шановні колеги та здобувачі освіти,

Запрошуємо Вас взяти участь у  Міжнародній конференції ENVIRONMENTAL SUSTABILITY IN NATURAL RESOURCES MANAGEMENT (Сайт конференцій:  ISCES 2021 https://ices.pnc.org.ua/ ), матеріали якої будуть опубліковані видавництвом IOP Publishing   (Великобританія) у журналі  IOP Series: Earth and Environmental Science,  що індексуються у таких наукометричних базах даних Scopus та Web of Science Core Collection (Conference Proceedings Citation Index).


Шановні колеги,

Звертаємо Вашу увагу на можливість безкоштовної публікації.


Шановні колеги,

звертаємо Вашу увагу на можливість прийняти участь у міжнародному стажуванні в Чехії


MЕTC - Міжнародний освітній навчальний центр імені А. Офрі у співпраці з Інститутом наукової освіти Девідсона запрошують фахівців взяти участь В МІЖНАРОДНОМУ вебінар РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ: «НАВИЧКИ XXI СТОЛІТТЯ КРІЗЬ ПРИЗМУ СУЧАСНИХ МЕТОДІВ ОЦІНКИ»

5 щотижневих інтернет зустрічей

1 - 29 липень, 2021

Форма заявки: https://fex.net/uk/s/nplbdnc 

Надішліть нам повну форму заявки - mashav@kiev.mfa.gov.il


Круглий стіл "Створення екосистеми для інклюзії а освіті"

Освітня Органиізація "Бейт Іссі Шапіро" (Держава Ізраїль) спільно з  Гарвардською Правовою школою  у рамках 14 Міжнародної Конференції ООН з питань розвитку можливостей людей з особливими потребами запрошує на круглий стіл "Створення екосистеми для інклюзії а освіті", який відбудеться 15.06 (червень) 2021 року  в 15:30 за Київським часом в онлайн форматі.

Участь у круглому столі безкоштовна.

Зареєструватися можна за посиланням


УКРАЇНСЬКИМ СТУДЕНТАМ НАДАЮТЬ СТИПЕНДІЇ НА НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ БОЛГАРІЇ У 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Республіка Болгарія надає українським громадянам стипендії на навчання у своїх університетах у 2021/2022 навчальному році. Для участі у відборі на отримання стипендії заявки приймаються до 21 травня 2021 року.

Міністерство освіти і науки Республіки Болгарія пропонує 4 стипендії:

 • 3 стипендії на навчання для здобуття вищої освіти за освітніми рівнями «бакалавр» або «магістр»;
 • 1 стипендія для здобуття освітньо-наукового ступеня «доктор» в Республіці Болгарія.

Перелік необхідних документів для участі:

 •  кандидата встановленого зразка;
 • копія перекладеного і нотаріально засвідченого документа про попередній здобутий освітній (освітньо-науковий) ступінь і додатка до нього;
 • довідка про підтвердження свого статусу від закладу освіти з неофіційним перекладом її на англійську мову та копію перекладеної та завіреної академічної довідки (витяг із залікової книжки) для студентів, що навчаються; 
 • копія нотаріально засвідченої виписки з балами за останнє півріччя для учнів закладів загальної середньої освіти;
 • копія закордонного ;
 • мотиваційний лист (англійською мовою);
 • дослідницька пропозиція з обраної наукової спеціальності та завірений в установленому порядку за місцем роботи/навчання кандидатасписок опублікованих наукових праць і винаходів (англійською мовою) для кандидатів на здобуття ступеня «доктор»;
 • згода на обробку персональних даних.

У випадку отримання позитивного рішення болгарської сторони кандидати на навчання подають безпосередньо до закладів вищої освіти такі документи:

 • копію перекладеного і нотаріально засвідченого документа про попередній здобутий освітній (освітньо-науковий) ступінь і додатка до нього;
 • копію свідоцтва про народження;
 • медичний сертифікат про стан здоров’я, завірений офіційним органом охорони здоров’я та виданий не пізніше, ніж за два місяці до в’їзду на територію Республіки Болгарія;
 • поліс медичного страхування для надання невідкладної медичної допомоги;
 • дослідницьку пропозицію з обраної наукової спеціальності та завірений в установленому порядку за місцем роботи/навчання кандидата список опублікованих наукових праць і винаходів (за наявності) (лише для кандидатів на здобуття освітньо-наукового ступеня «доктор»);
 • 4 фотокартки розміром 30х40 мм.

Скановані PDF-копії документів необхідно надіслати на електронну адресу scholarshipsmon@gmail.com з приміткою «Стипендії на навчання в Болгарії 2021».

Документи у паперовому форматі – на поштову адресу МОН (пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135), зазначивши на конверті «Стипендії на навчання в Болгарії 2021».

Стипендії українським громадянам на навчання у Республіці Болгарія надаються відповідно до Протоколу про співробітництво і обміни між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Болгарія на 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024 навчальні роки.

ПОСИЛАННЯ НА МОН


Республіка Таджикистан надає українським громадянам стипендії на навчання в  своїх університетах у 2021/2022 навчальному році. Для участі у відборі на отримання стипендій за спеціальностями заявки приймаються до 1 липня 2021 року.

Перелік необхідних документів для участі:

 1.  кандидата встановленого зразка з фотокарткою;
 2. копія перекладеного і нотаріально засвідченого документа про попередній здобутий освітній (освітньо-науковий) ступінь і додатка до нього;
 3. довідка про підтвердження свого статусу від закладу освіти з неофіційним перекладом її на англійську мову та копію перекладеної та завіреної академічної довідки (витяг із залікової книжки) для студентів, що навчаються; 
 4. копія нотаріально засвідченої виписки з балами за останнє півріччя для учнів закладів загальної середньої освіти;
 5. копія закордонного паспорта;
 6. мотиваційний лист (англійською мовою);
 7. письмова згода на обробку персональних даних;
 8. медичний сертифікат про стан здоров’я, завірений офіційним органом охорони здоров’я та виданий не пізніше, ніж за два місяці до в’їзду на територію Республіки Таджикистан;
 9. поліс медичного страхування для надання невідкладної медичної допомоги;
 10. чотири фотокартки розміром 30х40 мм.

Документи, зазначені у пп. 1, 5, 6 мають бути підписані особисто.

Скановані PDF-копії документів необхідно надіслати на електронну адресу scholarshipsmon@gmail.com з приміткою «Стипендії на навчання в Таджикистані 2021».

Документи у паперовому форматі – на поштову адресу МОН (пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135), зазначивши на конверті «Стипендії на навчання в Таджикистані 2021».

Стипендії українським громадянам на навчання у Республіці Таджикистан надаються відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі освіти від 9 квітня 2003 року

ПОСИЛАННЯ НА МОН


Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на можливість прийняти участь у триденному (11.05, 18.05 та 25.05 2021) безкоштовному семінарі-практикумі від Агенції MASHAV та Міністрерства Закордонних справ Держави Ізраїль «Активізація та ініціативи громадянського суспільства» (рекомендовано для викладачів суспільних дисциплін та адміністративних працівників). Семенар відбуватиметься англійською мовою. Попередня реєстрація за посиланням

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUocOisqD0rE9cABJ7YGTIgjCRm3w3WkbU4 


Посольство Азербайджанської Республіки в Україні за сприяння Бакинського Міжнародного Центру Мультикультуралізму оголошує конкурс есе, присвячений 98-річчю від Дня народження Загальнонаціонального Лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва на тему «Феномен лідерства Гейдара Алієва».

Учасниками конкурсу можуть бути студенти вищих навчальних закладів України.
Час проведення конкурсу: з 15 квітня до 30 квітня п.р.
Есе приймаються двома мовами: українською та російською.
Обсяг: 2 сторінки, формат: Word, шрифт: Times New Roman, розмір шрифту: 14 (стандартна сторінка А4 – 1800 знаків із пробілами).
Свої роботи студенти можуть надсилати на пошту azposolstvo@gmail.com із поміткою «На конкурс «Феномен лідерства Гейдара Алієва».
10 травня п.р., у день 98-річчя від Дня народження Гейдара Алієва, буде оголошено переможців конкурсу. Трьом переможцям конкурсу буде вручено грошові премії.

Шановні колеги!
Наукова платформа Open Science Laboratory
інформує про завершення прийому заявок для участі у
XV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції
«Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути» (м. Київ)

та інших галузевих конференціях

II Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні виклики та аспекти інноваційного розвитку економічної науки і практики» (м. Київ)

Галузь: Економічні науки
Дата проведення: 21 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 21 квітня 2021 р. (включно)
Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/suchasni-vikliki-ta-aspekti-innovacijnogo-rozvitku-ekonomichnoi-nauki-i-praktiki/2021/04/21/ii-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-suchasni-vikliki-ta-aspekti-innovacijnogo-rozvitku-ekonomichnoi-nauki-i-praktiki/
Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/suchasni-vikliki-ta-aspekti-innovacijnogo-rozvitku-ekonomichnoi-nauki-i-praktiki/Informatsiinyi_Lyst.pdf 

I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання медичних наук: теоретичні та прикладні дослідження» (м. Київ)
Галузь: Медичні науки
Дата проведення: 23 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 23 квітня 2021 р. (включно)
Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/aktualni-pitannja-medichnih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/2021/04/23/i-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-aktualni-pitannja-medichnih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/
Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/aktualni-pitannja-medichnih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/Informatsiinyi_Lyst.pdf

I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання природничих наук: теоретичні та прикладні дослідження» (м. Київ)
Галузь: Природничі науки (фізика, хімія, біологія, геологія, географія)
Дата проведення: 23 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 23 квітня 2021 р. (включно)
Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/aktualni-pitannja-prirodnichih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/2021/04/23/i-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-aktualni-pitannja-prirodnichih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/
Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/aktualni-pitannja-prirodnichih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/Informatsiinyi_Lyst.pdf

XV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути» (м. Київ)
Галузь: Міждисциплінарна
Дата проведення: 29 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 29 квітня 2021 р. (включно)
Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/suchasni-vikliki-i-aktualni-problemi-nauki-osviti-ta-virobnictva-mizhgaluzevi-disputi/2021/04/29/xv-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-suchasni-vikliki-i-aktualni-problemi-nauki-osviti-ta-virobnictva-mizhgaluzevi-disputi/
Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/suchasni-vikliki-i-aktualni-problemi-nauki-osviti-ta-virobnictva-mizhgaluzevi-disputi/Informatsiinyi_Lyst.pdf
Збірник ISSN: 2708-1257

 

 • За результатами конференцій всім учасникам будуть надіслані в електронному вигляді:
 • сертифікат про участь у заході;
 • програма конференції;
 • збірник наукових праць (тез доповідей).

Зображення збірника (ISSN: 2708-1257)

Список всіх учасників конференцій та збірники тез доповідей будуть опубліковані на відповідних сторінках заходів (список учасників з назвами доповідей буде доступний для пошуку в глобальній мережі та локально на сайті www.openscilab.org за допомогою віконечка "пошук").

Приклад збірників попередніх конференцій на сайті.

 


Заплановані конференції        Заплановані монографії       Стажування в ЄС

Шановні колеги!

International Science Group

запрошує Вас взяти участь в

ХXII Міжнародній науково-практичній конференції

«Interaction of society and science: prospects and problems»
20-23 квітня 2021р., Лондон, Англія

>ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

Прийом матеріалів до 18 квітня (включно)

Розміщення збірника – в день конференції

Для участі в конференції  відправте на адресу info@isg-konf.com:

1. тези, оформлені за вимогами;
2. копію квитанції про оргвнесок.

Учасники конференції гарантовано отримують:

 сертифікати учасників (завантажити)

 електронний збірник конференції (ISBN,DOI)

 електронний збірник конференції індексується в Google Scholar протягом місяця

ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

XXII Міжнародна науково-практична конференція “Interaction of society and science: prospects and problems”, 20-23 квітня 2021р., Лондон, Англія

Звертайтесь з питань конференції:     info@isg-konf.com


Научный журнал Научный взляд в будущее
 

Шановні Науковці!

На сайті журналу https://www.scilook.eu проведені масштабні роботи з оновлення всіх випусків і статей:

-Опубліковано все постатейні гранки,

-Оновлені посилання,

-актівіровани doi,

-індексація в IndexCopernicus

-індексація в РИНЦ

-індексація в GoogleScholar

Дивіться, вивчайте, перевіряйте.

До 22 квітня проходить набір статей для видання у науковому періодичному журналі "Науковий погляд у майбутнє" Випуск 21 (ISSN, DOI, IndexCopernicus, GoogleScholar, РИНЦ)

Вартість (в залежності від обсягу статті): от 61 грн / стр
Проста форма заявки та шаблон оформлення статті
Обсяг тексту: 5 стор і більш
Робочі мови: українська, російська, англійська, німецька

Подробиці на сайті журналу https://www.scilook.eu

Відправити заявку и статтю>>>

До 20 квітня проходить набір доповідей / тез для участі в науковій міжнародній конференції "The practical significance of modern scientific research ‘2021", Одесса

У збірника буде ISSN і DOI, індексація в IndexCopernicus і GScholar

Проста форма заявки та шаблон оформлення доповіді / тез.
Обсяг тексту: 3-5 стор
Робочі мови: українська, російська, англійська, німецька

Деталі на сайті SWorld

При одночасної подачі заявки в журнал і заявки на конференцію - знижка 40% на конференцію

На сайті SWorld опубліковано "КАЛЕНДАР 2021" конференцій, симпозіумів, журналів, монографій.
У зручній формі вказані дати прийому заявок з посиланнями на веб-сторінки з детальною інформацією  

Завантажити/подивитись https://www.sworld.com.ua/files/calendar-int.pdf

конференция Беларусь журнал научный взляд в будущее


Про словацьку стипендіальну програму

www.scholarships.sk


Заплановані конференції       Заплановані монографії       Стажування в ЄС

Шановні колеги!

International Science Group

запрошує Вас взяти участь в

ХX Міжнародній науково-практичній конференції

“Priorities in the development of science and education”

13-16 квітня 2021р., Будапешт, Угорщина

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

Прийом матеріалів до 11 квітня (включно)

ХXI Міжнародній науково-практичній конференції

«Problems of practical application of innovations, methodology and experience»
15-16 квітня 2021р., Лісабон, Португалія

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

Прийом матеріалів до 14 квітня (включно)

Розміщення збірника –
в день конференції

 

Для участі в конференції  відправте на адресу info@isg-konf.com:
1. тези, оформлені за вимогами;
2. копію квитанції про оргвнесок.

Учасники конференції гарантовано отримують:

   сертифікати учасників (завантажити)

   електронний збірник конференції (ISBN,DOI)

    електронний збірник конференції індексується в Google Scholar протягом місяця

ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

XX Міжнародна науково-практична конференція “Priorities in the development of science and education”, 13-16 квітня 2021р., Будапешт, Угорщина

XXI Міжнародна науково-практична конференція “Problems of practical application of innovations, methodology and experience”, 15-16 квітня 2021р., Лісабон, Португалія

XXII Міжнародна науково-практична конференція “Interaction of society and science: prospects and problems”, 20-23 квітня 2021р., Лондон, Англія

Звертайтесь з питань конференції:      info@isg-konf.com


Заплановані конференції       Заплановані монографії       Стажування в ЄС

Шановні колеги!

International Science Group

запрошує Вас взяти участь в

ХVIII Міжнародній науково-практичній конференції

“Research and development results”

06-09 квітня 2021р., Афіни, Греція

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

Прийом матеріалів до 04 квітня (включно)

ХIX Міжнародній науково-практичній конференції

«Applied and fundamental scientific research»
08-09 квітня 2021р., Брюссель, Бельгія

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

Прийом матеріалів до 07 квітня (включно)

Розміщення збірника – в день конференції

Для участі в конференції  відправте на адресу info@isg-konf.com:
1. тези, оформлені за вимогами;
2. копію квитанції про оргвнесок.

Учасники конференції гарантовано отримують:

 сертифікати учасників (завантажити)

 електронний збірник конференції (ISBN,DOI)

 електронний збірник конференції індексується в Google Scholar протягом місяця

ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

XVIII Міжнародна науково-практична конференція “Research and development results”, 06-09 квітня 2021р., Афіни, Греція

XIX Міжнародна науково-практична конференція “Applied and fundamental scientific research”, 08-09 квітня 2021р., Брюссель, Бельгія

XX Міжнародна науково-практична конференція “Priorities in the development of science and education”, 13-16 квітня 2021р., Будапешт, Угорщина

Звертайтесь з питань конференції:      info@isg-konf.com


Шановні колеги та здобувачі освіти, 

звертаємо Вашу увагу на можливість публікації у Британському журналі INTERNATIONAL JOURNAL OF ADVANCED RESEARCH (IJAR) (www.journalijar.com2021 Impact Factor: 7.33)

 


Шановні Колеги та здобувачі освіти!

Звертаємо Вашу увагу на можливість бескоштовної публікації в журналах Видавничого Дому «Люмен» (якщо стаття буде подана до друку до 15.04.2020)

Submit till April 15th, 2021 and, if accepted, your research or theoretical article will be published free of charge! 
 

ISSN Journals indexed in International Databases, with free open-access fee*

* LIMITED offer: all the bellow journals will publish the next issue without open-access fee. Each journal will publish a total of 10 articles in the future Issue, chosen by Editors following the peer-review process, in the order they were submitted by the authors.
Deadline: The articles should be submitted until April 15th, 2021

Submit now to LUMEN: Political Sciences & European Studies Journal

Logos Universality Mentality Education Novelty: Political Sciences & European Studies
Covered in | ERIH PLUS; CEEOL; Index Copernicus; HeinOnline; Google Scholar; Ideas RePeC; Econpapers; Socionet; KVK; WorldCat; CrossRef; CrossCheck; J-GATE.

VIEW JOURNAL | CURRENT ISSUE | REGISTER

Open-access fee: 0 euro/paper | discounted from 100 euro/paper normal open access fee

The journal addresses the academic community across the world, especially expressing its openness for promoting young researchers.

The mission of the journal is to be a catalyst for debate about education's role in society and its forms of knowledge.
The Journal's vision is global one, addressing the academic community, being published articles resulting from theoretical or empirical research, in the following topics:

 • Political behavior and organization; Political philosophy; Social political movements; European studies; Public policies; Political discourse; Political analysis; Election; Political; doctrines; Political communication & marketing; and other related topics

Submit now to Eastern-European Journal of Medical Humanities and Bioethics

 
Eastern-European Journal of Medical Humanities and Bioethics

Covered in | CrossRef; RePEc; CEEOL; KVK; WorldCat; Google Scholar, ICI Journals Master List – Index Copernicus | VIEW JOURNAL | CURRENT ISSUE | REGISTER

The journal aims to encourage a high academic standard for enhance professional and public discussion on the topics of medical humanities, anthropology, cultural studies related to health, human body, bioethics and public health. The journal encourages the development of the pedagogical approach of each of the main topics.

The journal also encourages papers which approach the field of interest of the journal from the perspective of the perceived significance of the field and of the challenges given by the social construction of medical profession and helping professions.

 

Submit now to Journal for Ethics in Social Studies

 
Journal for Ethics in Social Studies

Covered in | ERIH PLUS; CrossRef; RePEc; CEEOL; KVK; WorldCat; Google Scholar; ICI Journals Master List – Index Copernicus | VIEW JOURNAL | CURRENT ISSUE | REGISTER

The aim of the JESS is to encourage dialogue and debate across social, intercultural and international boundaries on the ethical issues arising in professional interventions into social life.

We focus on the ethical reflection on the professional practice and scientific research, but also on the implications in the ethical reflection in continuous improvement of social life.

 

Submit now to Journal for Social Media Inquiry

 
Journal for Social Media Inquiry
Covered in | CrossRef; RePEc; CEEOL; Google Scholar, ICI Journals Master List – Index Copernicus |  VIEW JOURNAL | CURRENT ISSUE | REGISTER 
Journal for Social Media Inquiry is an open access peer-reviewed journal that publishes articles which approach the study and understanding of social media.

We encourage papers related to ethical issues in qualitative/quantitative research in social media field which may bring new knowledge and better understanding of the social media mechanism and influence on social action and/or human behavior.

The journal facilitates state-of-the-art inquiry on cutting-edge trends and enables scholars to develop research and track trends in this field.

Submit now to Moldavian Journal for Education and Social Psychology

 
Moldavian Journal for Education and Social Psychology
Covered in | CrossRef; RePEc; CEEOL; KVK; WorldCat; Google Scholar; Index Copernicus ICI Journals Master List |  VIEW JOURNAL | CURRENT ISSUE | REGISTER

Moldavian Journal for Education and Social Psychology is an open access peer-reviewed journal that publishes articles which approach the educational and social psychology related theories and studies.

MJESP follows to approach the disciplines of psychology, sociology, and education, from a theoretical and research perspective, in order to create a better understanding of human behavior in all areas of education.

Articles published by MJESP aims to bring new and valuable knowledge to social psychologists, educators, and educational researchers who use or are interested in using a social psychological approach. Articles which address the ethical debate of the educational and social psychology fields are especially welcomed.

Submit to Journal of Mediation & Social Welfare

 
Journal of Mediation & Social Welfare
Covered in | CrossRef; RePEc; Google Scholar; ICI Journals Master List – Index Copernicus |  VIEW JOURNAL | CURRENT ISSUE | REGISTER

Journal of Mediation & Social Welfare (JMSW) aims to promote academic excellence in social welfare and mediation as parts of the social sciences.

The journal addresses the academic community across the world, especially expressing its openness for promoting young researchers.

Journal of Mediation & Social Welfare is an open access peer-reviewed journal which addresses to both practitioners (such as public servants, NGO staff and members, community workers, youth workers, teachers, non-formal trainers and educators) and to theoreticians in the field of mediation and social welfare.


Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на серію вебінарів від Ізраїльськоґ ГО "Бейт Ісіє Шапіро», які організовано у співпраці з Міжнародним Університетом Флоріди.

 

Beit Issie Shapiro is proud to continue its partnership with theFlorida International University's Embrace Program to bring its expertise to the wider community. 

Register now to the Participatory Action Research webinar series to gain insight into inclusive approaches in disability research.  

 

Register for Webinar 1

Register for Webinar 2

Register for Webinar 3

About Beit Issie Shapiro


Научный журнал Modern engineering and innovative technologies
 

Шановн Науковці!

До 7 квітня проходить набір статей для видання у науковому періодичному журналі "Modern engineering and innovative technologies", Випуск№16, Німеччина (ISSN, DOI, IndexCopernicus, GoogleScholar). Прирівнюється до категорії В.

Проста форма заявки та шаблон оформлення статті
Обсяг тексту: 6 стор і більш
Робочі мови: українська, російська, англійська, німецька

Подробиці на сайті журналуhttps://www.moderntechno.de

Відправити заявку и статтю

Повідомляємо Вам, що наш журнал був високо оцінений експертами  IndexCopernicus>>>

Індекс журналу підвищений: ICI Journals Master List: 98.95

 

До 6 квітня проходить набір доповідей / тез для участі в науковій міжнародній конференції "Scientific and technological revolution of the XXI century '2021", Німеччина (Німеччина, Карлсруе)

Проста форма заявки та шаблон оформлення доповіді / тез.
Обсяг тексту: 3-5 стор
Робочі мови: українська, російська, англійська, німецька

Деталі на сайті SWorld

При одночасної подачі заявки в журнал і заявки на конференцію - знижка 40% на конференцію

 

До 31 березня продовжений набір текстів для видання у вигляді Глави в монографії

"The scientific environment of modern human '2021(серія моноргафій, Одеса, ISBN, ISSN, DOI, IndexCopernicus, e-library)
+ одночасна участь у науковому симпозіумі.

оперативно видаємо certificate про видання в монографії.

Подробиці на сайті SWorld>>>

 

На сайті SWorld опублікован "КАЛЕНДАР 2021" конференцій, симпозіумів, журналів, монографій.
У зручній формі вказані дати прийому заявок з посиланнями на веб-сторінки з детальною інформацією.  

Завантажити/подимитись https://www.sworld.com.ua/files/calendar-int.pdf

 

Додатково інформуємо, що у зв'язку з проханням авторів відкрит (до 15 лютого) додадтковий добір статей у спеціальний том Випуска №6 SWorldJournal ГРУДЕНЬ 2020

Якщо Вам потрібна публікація 2020 роком - КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ від SWorld! 

https://www.sworldjournal.com/index.php/swj/submit

sworldjournal журнал    журнал SWJ


Шановні колеги!
Наукова платформа Open Science Laboratory
запрошує до участі в наукових заходах. Встигніть подати матеріали.

XV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути» (м. Київ)
Галузь: Міждисциплінарна
Дата проведення: 29 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 29 квітня 2021 р. (включно)
Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/suchasni-vikliki-i-aktualni-problemi-nauki-osviti-ta-virobnictva-mizhgaluzevi-disputi/2021/04/29/xv-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-suchasni-vikliki-i-aktualni-problemi-nauki-osviti-ta-virobnictva-mizhgaluzevi-disputi/
Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/suchasni-vikliki-i-aktualni-problemi-nauki-osviti-ta-virobnictva-mizhgaluzevi-disputi/Informatsiinyi_Lyst.pdf
Збірник ISSN: 2708-1257

 

II Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні виклики та аспекти інноваційного розвитку економічної науки і практики» (м. Київ)
Галузь: Економічні науки
Дата проведення: 21 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 21 квітня 2021 р. (включно)
Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/suchasni-vikliki-ta-aspekti-innovacijnogo-rozvitku-ekonomichnoi-nauki-i-praktiki/2021/04/21/ii-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-suchasni-vikliki-ta-aspekti-innovacijnogo-rozvitku-ekonomichnoi-nauki-i-praktiki/
Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/suchasni-vikliki-ta-aspekti-innovacijnogo-rozvitku-ekonomichnoi-nauki-i-praktiki/Informatsiinyi_Lyst.pdf 

 

I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання природничих наук: теоретичні та прикладні дослідження» (м. Київ)
Галузь: Природничі науки (фізика, хімія, біологія, геологія, географія)
Дата проведення: 23 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 23 квітня 2021 р. (включно)
Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/aktualni-pitannja-prirodnichih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/2021/04/23/i-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-aktualni-pitannja-prirodnichih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/
Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/aktualni-pitannja-prirodnichih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/Informatsiinyi_Lyst.pdf

 

I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання медичних наук: теоретичні та прикладні дослідження» (м. Київ)
Галузь: Медичні науки
Дата проведення: 23 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 23 квітня 2021 р. (включно)
Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/aktualni-pitannja-medichnih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/2021/04/23/i-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-aktualni-pitannja-medichnih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/
Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/aktualni-pitannja-medichnih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/Informatsiinyi_Lyst.pdf

 

  • За результатами конференцій всім учасникам будуть надіслані в електронному вигляді:
  • сертифікат про участь у заході;
  • програма конференції;
  • збірник наукових праць (тез доповідей).

  Зображення збірника (ISSN: 2708-1257)

  Список всіх учасників конференцій та збірники тез доповідей будуть опубліковані на відповідних сторінках заходів (список учасників з назвами доповідей буде доступний для пошуку в глобальній мережі та локально на сайті www.openscilab.org за допомогою віконечка "пошук").


  Запланированные конференции       Запланированные монографии        Стажировка в ЕС

  Шановні колеги!

  International Science Group и Вища Школа Менеджменту Інформаційних систем
  (ISMA) (Riga, Latvia)

  запрошує Вас взяти участь в

  Науково — педагогічному стажуванні

  "Теорія і практика науково-педагогічних підходів в освіті"

  Перейти на сторінку стажуванняЗавантажити інформаційний лист

   

  Для участі в стажуванні надайте на адресу internship@isg-konf.com:

  1. заяву, оформлену за вимогами.

  Всі учасники гарантовано отримують сертифікати про проходження науково-педагогічного стажування.

  Перейти на сторінку стажування

  Звертайтесь з питань стажування:    internship@isg-konf.com


  Заплановані конференції       Заплановані монографії        Стажування в ЄС

  Шановні колеги!

  International Science Group

  запрошує Вас взяти участь в

  ХVII Міжнародній науково-практичній конференції

  «Development of science: trends, innovations problems and prospects»

  01–02 квітня 2021р., Амстердам, Нідерланди

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

  Прийом матеріалів до 31 березня (включно)

  Розміщення збірника –
  в день конференції

   

  Для участі в конференції  відправте на адресу info@isg-konf.com:
  1. тези, оформлені за вимогами;
  2. копію квитанції про оргвнесок.

  Учасники конференції гарантовано отримують:

     сертифікати учасників (завантажити)

     електронний збірник конференції (ISBN,DOI)

      електронний збірник конференції індексується в Google Scholar протягом місяця

  ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

  XVII Міжнародна науково-практична конференція "Development of science: trends, innovations problems and prospects"

  XVIII Міжнародна науково-практична конференція “Research and development results”, 06-09 квітня 2021р., Афіни, Греція

  XIX Міжнародна науково-практична конференція “Applied and fundamental scientific research”, 08-09 квітня 2021р., Брюссель, Бельгія

  Звертайтесь з питань конференції:      info@isg-konf.com


  Заплановані конференції        Заплановані монографії        Стажування в ЄС

  Шановні колеги!

  International Science Group

  запрошує Вас взяти участь в

  ХVI Міжнародній науково-практичній конференції

  “Science and society, patterns and trends of development”

  30 березня – 02 квітня 2021р., Відень, Австрія

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

  Прийом матеріалів до 28 березня (включно)

  Розміщення збірника –
  в день конференції

  Для участі в конференції  відправте на адресу info@isg-konf.com:
  1. тези, оформлені за вимогами;
  2. копію квитанції про оргвнесок.

  Учасники конференції гарантовано отримують:

   сертифікати учасників (завантажити)

   електронний збірник конференції (ISBN,DOI)

   електронний збірник конференції індексується в Google Scholar протягом місяця

  ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

  XVI Міжнародна науково-практична конференція "Science and society, patterns and trends of development"

  XVII Міжнародна науково-практична конференція "Development of science: trends, innovations problems and prospects"

  Звертайтесь з питань конференції:     info@isg-konf.com


  Шановні колеги та здобувачі освіти, 

  З нагоди святкування Всесвітнього дня інтелектуальної власності запрошуємо Вас 26 квітня, об 11:00 (за київським часом часом) доєднатися до інтерв’ю в прямому ефірі з Інною Браверман, ізраїльською підприємницею та бізнес-леді. Вона є співзасновником та генеральним директором компанії Eco Wave Power, компанії з відновлюваних джерел енергії із запатентованою технологією для виробництва чистої електроенергії з океанських та морських хвиль. Інтерв'ю буде присвячено питанням, пов'язаним з захистом інтелектуальної власності на винаходи на міжнародному рівні та жінок-лідерів.

  Реєстація за посиланням  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUodOyrrD0jGtEZWe3VegBGoWR67fnmNAdb

  Capture


  image.png

  Шановні колеги та здобувачі освіти,

  звертаємо Вашу увагу, що розпочався прийом тез та заявок для участі у ІІІ міжнародній мультидисциплінарній конференції "КИТАЙ-ЄВРАЗІЯ" , яка відбуватиметься за патронатом державного Фонду КНР  з питань політичних та стратегічних досліджень «Китай-Євразія» 3-4 Грудня 2021 р. в онлайн режимі. Більш детальна інформація міститься за посиланням 

  https://chinastan.org/2021/03/01/call-for-papers-iii-eurasian-research-on-modern-china-and-eurasia-conference-december-3-4-2021/


  Шановні колеги,

  Від імені Програми академічних обмінів імені Фулбрайта/Київського офісу Інституту Міжнародної Освіти висловлюємо Вам свою повагу та з приємністю повідомляємо про те, що триває прийом заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік.

  У прес-релізі Ви знайдете інформацію про щорічні конкурси для українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО, представників громадських організацій.

  Якщо Ви зацікавлені провести онлайн-презентацію Програми імені Фулбрайта у Вашому закладі, просимо заповнити дану електронну форму. Менеджери програми сконтактують з вами стосовно зручної для вас дати і часу.

  Будемо вдячні за поширення інформації серед Ваших колег, викладачів та студентів.

           

  Постер програми

  Прес-реліз програми

   

  З повагою,
  Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні
  Інститут Міжнародної Освіти ∙ Київський офіс

  Шановні колеги!
  Наукова платформа Open Science Laboratory
  інформує про завершення прийому заявок для участі у
  XIV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції
  «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути» (м. Київ)

  та інших галузевих конференціях

  XIV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути» (м. Київ)
  Галузь: Міждисциплінарна
  Дата проведення: 26 березня 2021 р.
  Прийом матеріалів: до 26 березня 2021 р. (включно)
  Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/suchasni-vikliki-i-aktualni-problemi-nauki-osviti-ta-virobnictva-mizhgaluzevi-disputi/Informatsiinyi_Lyst.pdf
  Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/suchasni-vikliki-i-aktualni-problemi-nauki-osviti-ta-virobnictva-mizhgaluzevi-disputi/2021/03/26/xiv-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-suchasni-vikliki-i-aktualni-problemi-nauki-osviti-ta-virobnictva-mizhgaluzevi-disputi/
  Збірник ISSN: 2708-1257

  III Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні тенденції та концептуальні шляхи розвитку освіти і педагогіки» (м. Київ)
  Галузь: Педагогічні науки
  Дата проведення: 19 березня 2021 р.
  Прийом матеріалів: до 19 березня 2021 р. (включно)
  Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/suchasni-tendencii-ta-konceptualni-shljahi-rozvitku-osviti-i-pedagogiki/Informatsiinyi_Lyst.pdf
  Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/suchasni-tendencii-ta-konceptualni-shljahi-rozvitku-osviti-i-pedagogiki/2021/03/19/iii-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-suchasni-tendencii-ta-konceptualni-shljahi-rozvitku-osviti-i-pedagogiki/
  Збірник ISSN: 2709-6750

   

  I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання гуманітарних, соціальних та поведінкових наук: теоретичні та прикладні дослідження» (м. Київ)
  Галузь: Гуманітарні, соціальні та поведінкові науки
  Дата проведення: 24 березня 2021 р.
  Прийом матеріалів: до 24 березня 2021 р. (включно)
  Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/aktualni-pitannja-gumanitarnih-socialnih-ta-povedinkovih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/Informatsiinyi_Lyst.pdf
  Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/aktualni-pitannja-gumanitarnih-socialnih-ta-povedinkovih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/2021/03/24/i-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-aktualni-pitannja-gumanitarnih-socialnih-ta-povedinkovih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/

   

  I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання фізико-математичних та технічних наук: теоретичні та прикладні дослідження» (м. Київ)
  Галузь: Фізико-математичні, технічні науки
  Дата проведення: 24 березня 2021 р.
  Прийом матеріалів: до 24 березня 2021 р. (включно)
  Інформаційний лист: https://openscilab.org/wp-content/uploads/aktualni-pitannja-fiziko-matematichnih-ta-tehnichnih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/Informatsiinyi_Lyst.pdf
  Посилання: https://openscilab.org/ua/konferenczii/aktualni-pitannja-fiziko-matematichnih-ta-tehnichnih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/2021/03/24/i-mizhnarodna-naukovo-praktichna-internet-konferencija-aktualni-pitannja-fiziko-matematichnih-ta-tehnichnih-nauk-teoretichni-ta-prikladni-doslidzhennja/

  •  
  • За результатами конференцій всім учасникам будуть надіслані в електронному вигляді:
  • сертифікат про участь у заході;
  • програма конференції;
  • збірник наукових праць (тез доповідей).

  Зображення збірника (ISSN: 2708-1257)

  Список всіх учасників конференцій та збірники тез доповідей будуть опубліковані на відповідних сторінках заходів (список учасників з назвами доповідей буде доступний для пошуку в глобальній мережі та локально на сайті www.openscilab.org за допомогою віконечка "пошук").

  Приклад збірників попередніх конференцій на сайті.


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на можливість взяти участь у роботі міжнародної наукової конференції "ФОКУС НА МАЙБУТНЄ - РАЗОМ ДИВИМОСЯ НА СВІТ ПІСЛЯ КОВІД-19" в Інституті Бізнесу та Економіки Тіранського Університету (Албанія), співорганізатором якої виступає ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Подача тез до 30.04.2021.

  Детальніше


  Заплановані конференції     Заплановані монографії     Стажування в ЄС

  Шановні колеги!

  International Science Group

  Запрошує Вас взяти участь у колективній монографії (видавництво та ІСБН США, DOI)

  Пропонуємо взяти участь в колективних монографіях за такими науками, як: технічні, педагогічні, медичні, біологічні, фармацевтичні, юридичні, філософські, економічні та питання менеджменту.

  мова - будь-яка, мінімальна кількість сторінок 5, максимальне кількість авторів 5.

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ЗАПЛАНОВАНИХ МОНОГРАФІЙ

  ЗАПЛАНОВАНІ МОНОГРАФІЇ

  Дата видання 11 квітня 2021 року

  Technical research and development/ Технічні дослідження і розробки

  Modern education, training and upbringing / Сучасна освіта, навчання і виховання

  Trends in the development of Medicine, Biology And Pharmacy / Тенденції розвитку Медицини, Біології і Фармації

  Socio-economic and management concepts/ Соціально-економічні та управлінські концепції

  Hermeneutic of law and philosophy of jurisprudence / Герменевтика права і філософія юриспруденції

  З питань участі в колективній монографії звертайтеся на е-маил   mono@isg-konf.com


  Шановні студенти!

  Звертаємо увагу, що відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та  Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки від 14 вересня 2010 року казахстанською стороною надається 40 стипендій для навчання громадян України, зокрема за програмами бакалаврату - 30, магістратури - 10 стипендій.

  Заявки надсилати до Міністерства освіти і науки України до 15 квітня 2021 року в електронному форматі. Скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу - scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа " Стипендії на навчання в  Республіці Казахстан 2021-2022".

  Детальніше


  Заплановані конференції     Заплановані монографії      Стажування в ЄС

  Шановні колеги!

  International Science Group

  запрошує Вас взяти участь в

  ХIII Міжнародній науково-практичній конференції

  "Development of modern science: theory, methodology, practice"
  18-19 березня., Мадрид, Іспанія

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

  Прийом матеріалів до 17 березня (включно)

  ХIV Міжнародній науково-практичній конференції

  "Current issues of science and education"

  23-26 березня 2021 р., Рим, Італія

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

  Прийом матеріалів до 21 березня (включно)

  Розміщення збірника –
  в день конференції

  Для участі в конференції  відправте на адресу info@isg-konf.com:
  1. тези, оформлені за вимогами;
  2. копію квитанції про оргвнесок.

  ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

  XIII Міжнародна науково-практична конференція "Development of modern science: theory, methodology, practice"

  XIV Міжнародна науково-практична конференція "Current issues of science and education"

  XV Міжнародна науково-практична конференція "The world science of modernity. Problems and prospects of development"

  Звертайтесь з питань конференції: info@isg-konf.com


  Стаття в білоруський науковий журнал MSR і білоруська конференція

  Научный журнал Modern scientific researches
   

  Шановні Науковці!

  До 19 березня проходить набір статей для видання у науковому періодичному журналі "Modern scientific researches" Випуск№15, Білорусь (ISSN, DOI, IndexCopernicus, GoogleScholar)

  Проста форма заявки та шаблон оформлення статті
  Обсяг тексту: 6 стор і більш
  Робочі мови: українська, російська, англійська, німецька

  Подробиці на сайті журналуhttps://www.modscires.pro

  Відправити заявку и статтю>>>

   

  До 18 березня проходить набір доповідей / тез для участі в науковій міжнародній конференції "The achievements of modern science for the development of the future ' 2021", Білорусь

  Проста форма заявки та шаблон оформлення доповіді / тез.
  Обсяг тексту: 3-7 стор
  Робочі мови: українська, російська, англійська, німецька

  Деталі на сайті SWorld

  Одночасно заявки в журнал і на конференцію - знижка 40% на конференцію

   

  конференция Беларусь        журнал MSR


  Шановні колеги!

  Звертаємо Вашу увагу на можливість прийняти участь в  науковому стажуванні для освітян “Академічна доброчесність”.

  Наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”

  Духовна Академія Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) запрошує до участі в програмі онлайн стажування для освітян, метою якого є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності.

   

  початок стажування: 22.03.2021

  Тривалість стажування: 180 год. (сертифікат буде видано датою 30.04.2021)

  КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:

  • Алі Тахмазов, виконавчий директор компанії Plagiat.pl;
  • Кшиштоф Гутовский, експерт з авторського права Польської Академії Наук;
  • Томаш Фолтинек, голова правління Європейської Мережі Академічної Доброчесності;
  • Віталія Архіпова, регіональний менеджер компанії Turnitin;
  • Саймон Лінакре, директор з міжнародного розвитку накової аналітичної компанії Cabells.

  Сертифікат на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW      (180 годин (6 кредитів ECTS).

  В рамках програми є можливість пройти тестування на знання польської мови та англійської мови (стандарт Cambrige).

  РЕЄСТРАЦІЯ                  ПРОГРАМА

  Контактна інформація:

  www.iiasc.org

  info@iiasc.org, телефоном: +380991720082 -  менеджер проекту, Надія Гребенюк 

  Facebook    Instagram    Telegram


  Шановні колеги!

  Вашй увазі пропонується конференція в Іспанії

  Заплановані конференції           Заплановані монографії             Стажування в ЄС

  Шановні колеги!

  International Science Group

  запрошує Вас взяти участь в

  ХIII Міжнародній науково-практичній конференції

  “Development of modern science: theory, methodology, practice”

  18–19 березня 2021р., Мадрид, Іспанія

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

  Прийом матеріалів до 17 березня (включно)

  Розміщення збірника –
  в день конференції

  <

  Для участі в конференції  відправте на адресу info@isg-konf.com:
  1. тези, оформлені за вимогами;
  2. копію квитанції про оргвнесок.

  ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

  XIII Міжнародна науково-практична конференція "Development of modern science: theory, methodology, practice"

  XIV Міжнародна науково-практична конференція "Current issues of science and education"

  XV Міжнародна науково-практична конференція "The world science of modernity. Problems and prospects of development"

  Звертайтесь з питань конференції:   info@isg-konf.com


  Шановні колеги та студенти,

  Запршуємо Вас взяти участь у  Всеукраїнськму конкурсі творів на тему "Китай моїми очима", організатором якого є Посольство Китайської Народної Республіки в Україні за участі Української асоціації викладачів китайської мови, Інститутів Конфуція в Україні та Української асоціації китаєзнавців. Тври приймаються Китайськю та Українськю мовами. Більш детальна інформація міститься у інфрмаційному листі. Бажеємо успіхів.

  Інформація щодо проведення Конкурсу творів на тему «Китай моїми очима»


  Турецька компанія «Сеанс Організасйон» набирає студентів для роботи дитячими й спортивними аніматорами в п'ятизіркових готелях м Анталії. Презентація компанії та співбесіда відбудуться  онлайн у п'ятницю 05.03.2021 о 18.00. Для участі необхідно зареєструватися за телефоном 067 10 35 490 (телефон, вайбер, вотсап) (викладач кафедри східних мов Скразловська Ірина Анатоліївна). Компанія «Сеанс Організасйон» має договір про співпрацю з ХНПУ імені Г.С. Сковороди та вже близько 15 років бере на роботу наших студентів. Це відмінна можливість подивитися іншу країну, розвинути навички говоріння іноземними мовами, поспілкуватися з людьми різних національностей та заробити гроші. Студентам третього курсу робота зараховується як літня практика. Деталі в прикріпленому файлі. Посилання на Zoom-зустріч: Meeting ID: 260 202 7278 Passcode: q03EZz.

  Детальна інформація

   


  Шановні колеги!

  Польська академія наук розпочала програму стипендій PASIFIC, що співфінансується Європейською Комісією за схемою MSCA COFUND. Її головна мета - забезпечити 50 вчених будь-якої національності, які мають докторський ступінь або мінімум чотирирічний досвід дослідницької роботи, можливістю продовжити свою дослідницьку діяльність протягом двох років в одному з інститутів Польської академії наук. Стипендіати PASIFIC будуть відібрані під час двок конкурсів  в 2021 році: перший - 15 березня 2021 року, другий - середина вересня 2021. Програа прагне охопити якомога більшу кількість видатних дослідників, які представляють усі наукові дисципліни. Більш детально з умовами можна ознайомитися за посиланнями PASIFIC website чи www.polsca.pan.pl та у інформаційній брошюрі.

  Інформаційна брошюра


  Шановні Студенти та викладачі!

  Вашій увазі пропонується підбірка пропозицій щодо стипендій, конкурсів та стажувань від  Science-Community (https://www.science-community.org/en) - професійної мережі спілкування для більше, ніж 40 тисяч науковців зі всього світу 

  Стипендии

  Ramifications of Climate Change on Microbial Ecology in the Pacific Ocean
  дедлайн: 30.06.2021

  Стипендия на обучение в аспирантуре в области экологии Тихого океана в Университете Ньюкастла (Австралия).

  Electrical and Electronic Engineering PhD international awards at Imperial College London
  дедлайн: 01.03.2021

  Стипендия на обучение в аспирантуре в области электронной инженерии в Imperial College London (Великобритания).

  Chemical Recycling of Mixed Waste Plastics Research International Scholarship in Australia
  дедлайн: 15.03.2021

  Стипендия на обучение в аспирантуре в области вторичной переработки пластика в Австралии.

  Global international awards at Stevens Institute of Technology
  дедлайн: 15.05.2021

  Стипендия на обучение в Stevens Institute of Technology (Нью Джерси, США). Для широкого круга специальностей.

  Katrina Honeyman Scholarships for International Students in UK
  дедлайн: 01.05.2021

  Стипендия на обучение на уровне баклаврата в области истории в Университете Лидса (Великобритания).

  International IB Scholarships at University of Victoria
  дедлайн: 15.03.2021

  Стипендия на обучение в Университете Виктории (Канада). Для широкого круга специальностей. Размер стипендии 2500 долл.

  CSA Group Graduate Scholarship
  дедлайн: 31.03.2021

  Стипендия на обучение в Канаде на уровне магистратуры в размере 10 000 долл.

  Molly and Spencer Dier Memorial Scholarship
  дедлайн: 01.03.2021

  Стипендия в размере 2000 долл. на обучение в магистратуре или аспирантуре Университета Альберты (Канада). Для широкого круга специальностей.

  Конкурс стипендій уряду Франції на 2021-2022 навчальний рік
  дедлайн: 21.03.2021

  Стипендії на навчання у Франції: у магістратурі (Master) за будь-якою дисципліною, тривалістю від 5 до 9 місяців ( 700 євро/місяць); в аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією: три наукові стажування по 3 місяці впродовж 3 років ( 1415 євро/місяць).

  Стипендії до 120 тис. грн. для відеоблогерів від Міжнародного фонду «Відродження»
  дедлайн: 28.02.2021

  Міжнародний фонд «Відродження» хоче підтримати виробників якісного україномовного відеоконтенту у Youtube та допомогти у створенні роликів, що просуватимуть ідеї критичного мислення та раціонального погляду на світ та події в ньому. Розмір стипендії може складати від 50 до 120 тисяч гривень і залежатиме від змісту заявки, запропонованого бюджету та популярності каналу.

  Стипендія на навчання на освітній програмі "Менеджмент соціальних інновацій"
  дедлайн: 11.03.2021

  Менеджмент соціальних інновацій — навчальна програма з організаційного розвитку та соціального підприємництва для керівників громадських та благодійних організацій, які прагнуть одночасно досягти соціальної місії та фінансової стійкості організації. Повна вартість складає 24000 грн, але ви маєте можливість отримати грант, який покриває вартість навчання.

  Конкурсы

  2021 Bristol Short Story Prize
  дедлайн: 05.05.2021

  Ежегодный конкурс сочинений и кратких рассказов. Призы: первое место — 1000£, второе место — 500£,третье место — 250£.

  ClimateScience Olympiad 2021
  дедлайн: 01.08.2021

  Олимпиада для поиска решений Целей устойчивого развития. Три лучшие команды разделят призовой фонд в размере 10 000 долларов США, из которых 5 000 долларов за 1-е место, 3 000 долларов за 2-е и 2 000 долларов за 3-е место.

  Культура Криму
  дедлайн: 30.03.2021

  Проект покликаний забезпечити збереження та промоцію культури корінних народів Криму (кримських татар, кримчаків та караїмів) завдяки реалізації масштабного культурно-мистецького проекту, що має стати знаковою подією для суспільства. Загальний бюджет 10 млн грн.

  Конкурс молодих архітекторів/ок України 2021
  дедлайн: 19.03.2021

  До участі в Конкурсі запрошуються студенти/ки та випускники/ці архітектурних факультетів українських ВНЗ за фахом «Архітектор» віком до 35 років. Переможці/ниці отримають:безкоштовне навчання у магістратурі Dessau Institute of Architecture (DIA), (Німеччина);безкоштовне навчання у магістратурі ХША, (Україна);участь у міжнародній освітній програмі CANactions School поза основним конкурсом.

  ЄС та Фонд Східна Європа запускають конкурс civic tech інновацій Act to Connect для пошуку цифрових рішень у відповідь на виклики пандемії
  дедлайн: 28.02.2021

  Конкурс спрямований на розвиток інноваційного потенціалу та підтримку проєктів, що вирішують проблеми спричинені пандемією COVID-19. Призовий фонд конкурсу становить 5 мільйонів гривень.

  House of Europe шукає у регіонах партнерів для мобільного павільйону
  дедлайн: 16.03.2021

  Шукаємо команди менеджерів, що на кілька тижнів приймуть у своїх містах мобільний павільйон між червнем та вереснем 2021 року. House of Europe разом з партнером складуть культурну програму, яка зацікавить місцевих жителів, та втілять її у життя.

  House of Europe шукає партнерів для поп-хабу серед креативних просторів з обласних центрів
  дедлайн: 16.03.2021

  Поп-ап хаб — це тимчасове «представництво» House of Europe у місцевому креативному просторі, де можна дізнатися про можливості ЄС для українців, навчитися подавати заявки, надихнутися на кінопоказі або концерті та відпочити у лаундж-зоні.

  Летние школы,
  стажировки

  The George F. Kennan Fellowships
  дедлайн: 01.03.2021

  Исследовательская стажировка в США, связанная с изучением постсоветского пространства. Размер ежемесячной стипендии 4000 долл.

  Albert Einstein-Stipendium
  дедлайн: 15.05.2021

  Стажировка в Германии для проведения междисциплинарных исследований. Стажировка проходит в течении 6-ти месяцев в Германии, в коттедже Эйнштейна, в Бранденбурге. Участникам оплачивают проживание, транспортные расходы и предоставляют грант размером 10,000€.

  OECD Internship Programme
  дедлайн: 01.03.2021

  Оплачиваемая стажировка в Организа́ции экономи́ческого сотру́дничества и разви́тия. Главная цель — дать успешным кандидатам возможность улучшить свои аналитические и технические навыки в международной среде. Организаторы предоставят стажерам стипендию на покрытие расходов на проживание в размере около 700 евро за каждый полный месяц работы.

  VRArt Incubator
  дедлайн: 01.03.2021

  Що ми очікуємо побачити в результаті: нові культурні xR-продукти, які будуть використані музеями Чернівців після закінчення VRArt Incubator. Що отримають обрані резиденти:9 тис. гривень стипендії,кишенькові гроші,житло у Чернівцях,коворкінг для роботи,зустрічі зі стейкхолдерами (культурними менеджерами, ЗМІ, потенційними інвесторами).

  Школа DRI «Молодь в політиці»
  дедлайн: 05.03.2021

  До участі у відборі запрошуються молоді люди, віком від 18 до 35 років, які повноцінно братимуть участь у всіх заходах Школи протягом 15-30 березня (очікуване навантаження - до 3 годин у будні дні). По завершенню Школи учасники матимуть можливість отримати фінансову підтримку DRI та експертний супровід для впровадження власних проєктів/ініціатив.

  Стажування у комунікаційному відділі Klitschko Foundation
  дедлайн: 24.02.2021

  Можливість стажування у комунікаційному відділі благодійного фонду. Обов'язки стажерів: працювати над сторінками фонду в соцмережах, сайтом, створювати дизайни, комунікувати з медіа.

  Школа молодого екскурсовода HistoryLabs
  дедлайн: 01.03.2021

  HistoryLabs – це пропозиція для активної молоді Дніпра та Запоріжжя, яка зацікавлена у розвитку туристичного потенціалу нашого регіону. Найкращі випускники матимуть гарантовану можливість взяти участь у міжнародних освітніх проектах Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» спільно з провідними музеями Ізраїлю, Німеччини, Польщі.


  Шановні колеги,

  звертаємо Вашу увагу на безкоштовні вебінари від компанії ЗУМ, на яких Ви зможете дізнатися багато нового підвищити власні можливості роботи у цій програмі. Каледар вебінарів на березень місяць пропонується за посиланням https://zoom.us/events

   


  Шановні колеги, 

  Звертаємо Вашу увагу на можливість прийняти участь у вебінарі "Проблеми уваги та комунікації у дітей" від Державної агенції розвитку Держави Ізраїль та тренінгового центру для педагогічних працівників MASHAV. Під час вебінару будуть розглянуті наступні програми:

  1. Підходи до дітей з проблемами дефіциту уваги та гіперактивністю;

  2.Розвиток комунікації та мови як засіб роботи з невербальними дітьми.

  Вебінар відбудеться 10.03.2021 з 12:30 до 15:30 за Київським часом. Вебінар проводитимуть експерти Катерина Голдберг та Марина Тредлер

  Для участі у вебінарі просимо зареєструватися за посиланням


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу, що розпочато ранню реєстрацію для участі у Світовому конгресі LUMEN 2021 " Універсальність Ментальність Освіта Новизна", який має відбутися 26-30 травня в Ласі, Румунія

  Call for Participation - Early Registration
  Deadline March1st, 2021!

  World LUMEN Congress 2021World LUMEN Congress 2021
  Logos Universality Mentality Education Novelty
  20th LUMEN Anniversary edition!
   
  Iasi, Romania | May 26-30th 2021 | online congress

  Register here for the World LUMEN Congress 2021

  Dear Friends,

  We are pleased to invite you to participate in the World LUMEN Congress 2021. Logos Universality Mentality Education Novelty. 20th LUMEN Anniversary Edition! 26-30 May 2021, Iasi, Romania

  This new edition of the World LUMEN Congress WLC2021 continues to focus on the interferences between the new theoretical approaches and the social and educational practice, taking into account the need for an ethical resizing of the social action.

  For the moment, due to the current COVID-19 pandemic that the entire world faces, the congress will take place in online format only.

  There are expected papers in the social sciences and humanities fields, without being set a precise disciplinary border. We encourage the transdisciplinary approaches that overcome the existing cleavage between theory and practice. See the topics here.

  This edition of World LUMEN Congress 2021 gives the opportunity of many types of presentations: plenary, oral & poster presentations, but also encourages the proposal of associated events such as lecturesworkshops, round-tables, book releases, conferences.

  Call for Plenary Presentations |
  Call for Oral & Poster Presentations |

  Call for Associated events | 

  Register here for the World LUMEN Congress 2021

  Registration |

  Go to the Registration page of the Congress and follow the registration steps. In the Comments section of Lumen Submission Platform, please specify the manner of presentation: plenary, oral, poster, workshop etc.!

  Deadline Early registration | March 1st, 2021  see deadlines

  The online platform we will use for virtual presentations is ZOOM. In order to be able to organize the presentations efficiently, the authors registered with virtual presentations are kindly asked to send a supplementary video recording of their presentation in advance at least 20 days before the conference. Sending the recorded video presentation does not replace the online ZOOM presentation during the Conference.

  Publication | 

  World LUMEN Congress 2021 wishes to offer its participants a most diversified international publication opportunity, and an increased visibility of the published papers.

  For this edition of World LUMEN Congress, by celebrating 20 years of LUMEN, we offer a special gift for our registered authors!

  Free paper publication in the Proceedings Volume*

  *in the limit of 5 pages, published by LUMEN Media Publishing, London, UK, and LUMEN Publishing House, Romania. The volume will have British ISBN (allocated by Nielsen Library), and will be indexed in international databases and proposed for indexing case by case by Web of Science Clarivate Analytics – formerly Thomson Reuters. 

  Consult the publication page to see the full paper publication options for the World LUMEN Congress 2021.

  Register here for the World LUMEN Congress 2021

  HOW WE WILL MEET AND PRESENT OUR PAPERS! 

  Recordings of the plenary, oral, workshop & lectures presentations | video materials

  Until May 5th, 2021, all registered participants with plenary, oral, workshop & lectures presentations are kindly invited to send their video recording, of their VIRTUAL PRESENTATION in order for their participation to be validated. 
  The video presentation of the paper is needed in order to consider the final paper eligible for evaluation for possible publication after peer-review
  This video will be made available, for global audience, on the Youtube Channel Editura LUMEN, the official YouTube Chanel of the Congress.

  The video will consist of paper presentation recording of maximum 15 minutes length, in WMA or MP4 format. Make sure the recording will be made in an accurate manner, high quality sound and image.

  The LUMEN team will upload it to the LUMEN Publishing House/ Editura LUMEN YouTube channel and create a link to the Congress website and to the Facebook page LUMEN conference center.

  How the ZOOM sessions will take place | Virtual Plenary & Regular Zoom sessions | live sessions

  At the time of the Congress the presentations will be scheduled into live ZOOM sessions, and participants who will be scheduled to present their works will have a dedicated time for paper presentation, followed by a 5-minute interval allocated for answers to questions. In the minutes allocated for live presentation, the authors will very briefly present the pre-recorded video, which is already uploaded on YouTube.

  Poster Presentations |

  Poster sessions will provide an opportunity for the authors to display the results and conclusions of the presented paper. The poster will be displayed online throughout the posters session during the congress.

  The Organizing team will create a Poster session dedicated album of the Congress, on the official Facebook Page of LUMEN Conference Center and upload all the posters resulting from the registrations. A large online audience will be able to ask questions or make commentaries on the poster, posted as comments. The author/ authors of the poster receiving comments, are invited to answer them when the Open Space virtual or poster presentations session are scheduled. (Open space presentations refers to the time when comments / questions can be addressed to the works posted on the YouTube channel or on the Facebook page, outside of the sessions programmed through ZOOM.)

  Click & consult  the available options for designing your poster 

  Organizers |
  • LUMEN Conference Center, Iasi (ROMANIA)
  • LUMEN Research Center in Social and Humanistic Sciences, Iasi (ROMANIA)
  • LUMEN Publishing, Iasi (ROMANIA)
  • LUMEN Media Publishing, London (UNITED KINGDOM)
  • Logos Panda SRL, Iasi, ROMANIA

       

  Looking forward to meeting you all online for the World LUMEN Congress 2021, to celebrate 20 years of LUMEN activity!

  The Organizing Team of World LUMEN Congress 2021


  Шановні колеги, 

  звертаємо Вашу увагу на можливість пройти курс підвищення кваліфікації "Дошкільний розвиток та діти з інвалідністю", який надається онлайн на безкоштовній основі Тренінговим Центром для педагогічних працівників Кармель (м.Хайфа) Агенції MASHAV (Ізраїльське агентство з міжнародного співробітництва в галузі розвитку).

  Детальніше про курс

  Реєстраційна картка


  Шановні колеги, шановні студенти!

   

   

  ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

  Місто проведення: Париж, FRA;
  Прийом матеріалів: до 1 лютого;
  Публікація на сайті: 5 лютого;
  Поштова розсилка: 15 лютого;

  Форма участі: дистанційна;
  Тематика: мультидисциплінарна;
  Обсяг матеріалів: від 2 до 10 сторінок.
  Переглянути договір про співпрацю.

   

  Конференцію зареєстровано УкрІНТЕІ

  (ДНУ у сфері управління МОН України). Посвідчення № 32 від 18.01.2021.

  Захід схвалено платформою ResearchBib та включено в їх каталог міжнародних наукових конференцій.

  Збірнику з матеріалами конференції буде присвоєно два (французький та український) міжнародні ідентифікатори книги ISBN, УДК, авторський знак та унікальний код DOI.

  Кожній роботі буде присвоєно DOI.
   

   

  EURO SCIENCE CERTIFICATE

  Матеріали конференції знаходитимуться в відкритому доступні (Open Access) на умовах ліцензії CC BY 4.0 International. Автори робіт матимуть можливість відслідковувати статистику переглядів та завантажень прямо в архіві на сайті.

  Всі роботи будуть проіндексовані в три етапи наступними сервісами:

  CrossRef, ORCID
  Протягом 15 днів
  з моменту публікації
  Google Scholar
  Протягом 20-25 днів
  з моменту публікації
  ResearchGate, OpenAIRE, OUCI
  Протягом 30 днів
  з моменту публікації

  Всі учасники мають змогу замовити іменний сертифікат, завірений підписами та печатками обох організаторів, що засвідчуватиме участь та публікацію і міститиме рекомендацію щодо зарахування не менше 0,2 кредиту ЄКТС (6 годин) за результатами самоосвіти, як форми професійного навчання для науково-педагогічних та педагогічних працівників, державних службовців та інших фахівців. Сертифікат міститиме серію та номер.

  Завантажити інформаційний лист конференції

  ПЕРЕЙТИ НА САЙТ


   

  Пiдписання офiцiйного договiру про спiвпрацю з МВЕ Академi (Турецька Республiка)

  Для нашого Унiверситету початок нового року виявився не лише ефективно-напруженим у основних видах дiяльностi, але й плiдним на нові проєкти у сферi мiжнародних вiдносин.

  Так, пiсля низки переговорiв був пiдписаний офiцiйний договiр про спiвпрацю з МВЕ Академi (Турецька Республiка), метою якого є партнерство в освiтнiй, науковiй та культурнiй царинi.


  Шановні колеги, шановні студенти!

  Свіжий огляд Конкурсів, Стипендій, Стажировок та Грантів [#1 / Январь 2021]

  дедлайн: 14.02.2021

  Фінський Фонд Місцевого Співробітництва підтримує проекти в рамках наступних тем: інноваційні рішення щодо переробки відходів у громадах; підвищення обізнаності щодо змін клімату або біорізноманіття; пом’якшення втрат у галузі навчання у зв’язку із пандемією covid-19. Фінансова підтримка від Посольства для проєкту може варіюватися у межах € 50.000.

  дедлайн: 15.02.2021

  Конкурс проектов, направленных на поддержание уязвимых социальных категорий в условиях социальной изоляции. Размер гранта - до 3000 фунтов.

  дедлайн: 01.03.2021

  Від 6 000 до 8 000 євро на втілення ідеї. Гранти підтримують проєкти, що допомагають 16-25-річним проявити себе. Інклюзивні театральні постановки, кінематографічні табори, урбаністичні лабораторії з переосмислення публічних просторів та інші ініціативи, що спонукають творити.

  дедлайн: 15.02.2021

  Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії. Зберіть кращі європейські методи роботи з молоддю та створіть подкаст для колег або візьміть участь в онлайн-події для працівників сектору з усієї Європи, щоб знайти нових партнерів — ми підтримаємо.

  дедлайн: 12.02.2021

  10-недельная летняя стажировка в Калифорнии в области энергетики, продовольствия и сельского хозяйства. Участник программы будет получать 600$ в неделю, работая 40 часов в неделю.

  дедлайн: 10.02.2021

  Эта программа финансируется Центром промышленного сотрудничества ЕС-Япония и японской принимающей компанией. Студенты EU / COSME получают грант (1 900 000 иен) для покрытия расходов на поездки в Японию и из Японии и расходы на проживание в Японии.

   


  First Call for ParticipationWorld LUMEN Congress 2021
  World LUMEN Congress 2021
  Logos Universality Mentality Education Novelty
  20th LUMEN Anniversary edition! 
  Iasi, Romania | May 26-30th 2021 | online congress

   

  Register here for the World LUMEN Congress 2021

  Dear Friends,
  We are pleased to invite you to participate in the World LUMEN Congress 2021. Logos Universality Mentality Education Novelty. 20th LUMEN Anniversary Edition! 26-30 May 2021, Iasi, Romania

  This new edition of the World LUMEN Congress WLC2021 continues to focus on the interferences between the new theoretical approaches and the social and educational practice, taking into account the need for an ethical resizing of the social action.

  For the moment, due to the current COVID-19 pandemic that the entire world faces, the congress will take place in online format only.

  There are expected papers in the social sciences and humanities fields, without being set a precise disciplinary border. We encourage the transdisciplinary approaches that overcome the existing cleavage between theory and practice. See the topics here.

  This edition of World LUMEN Congress 2021 gives the opportunity of many types of presentations: plenary, oral & poster presentations, but also encourages the proposal of associated events such as lecturesworkshops, round-tables, book releases, conferences.

  Call for Plenary Presentations |
  Call for Oral & Poster Presentations |

  Call for Associated events | 

  Register here for the World LUMEN Congress 2021

  Registration |

  Go to the Registration page of the Congress and follow the registration steps. In the Comments section of Lumen Submission Platform, please specify the manner of presentation: plenary, oral, poster, workshop etc.!

  Deadline Early registration | March 1st, 2021  see deadlines

  The online platform we will use for virtual presentations is ZOOM. In order to be able to organize the presentations efficiently, the authors registered with virtual presentations are kindly asked to send a supplementary video recording of their presentation in advance at least 20 days before the conference. Sending the recorded video presentation does not replace the online ZOOM presentation during the Conference.

  Publication | 

  World LUMEN Congress 2021 wishes to offer its participants a most diversified international publication opportunity, and an increased visibility of the published papers.

  For this edition of World LUMEN Congress, by celebrating 20 years of LUMEN, we offer a special gift for our registered authors!

  Free paper publication in the Proceedings Volume*

  *in the limit of 5 pages, published by LUMEN Media Publishing, London, UK, and LUMEN Publishing House, Romania. The volume will have British ISBN (allocated by Nielsen Library), and will be indexed in international databases and proposed for indexing case by case by Web of Science Clarivate Analytics – former Thomson Reuters. 

  Consult the publication page to see the full paper publication options for the World LUMEN Congress 2021.

  Register here for the World LUMEN Congress 2021HOW WE WILL MEET AND PRESENT OUR PAPERS! 

   

  Recordings of the plenary, oral, workshop & lectures presentations | video materials

  Until May 5th, 2021, all registered participants with plenary, oral, workshop & lectures presentations are kindly invited to send their video recording, of their VIRTUAL PRESENTATION in order for their participation to be validated. 
  The video presentation of the paper is needed in order to consider the final paper eligible for evaluation for possible publication after peer-review
  This video will be made available, for global audience, on the Youtube Channel Editura LUMEN, the official YouTube Chanel of the Congress.

  The video will consist of paper presentation recording of maximum 15 minutes length, in WMA or MP4 format. Make sure the recording will be made in an accurate manner, high quality sound and image.

  The LUMEN team will upload it to the LUMEN Publishing House/ Editura LUMEN YouTube channel and create a link to the Congress website and to the Facebook page LUMEN conference center.

  How the ZOOM sessions will take place | Virtual Plenary & Regular Zoom sessions | live sessions

  At the time of the Congress the presentations will be scheduled into live ZOOM sessions, and participants who will be scheduled to present their works will have a dedicated time for paper presentation, followed by a 5-minute interval allocated for answers to questions. In the minutes allocated for live presentation, the authors will very briefly present the pre-recorded video, which is already uploaded on YouTube.

  Poster Presentations |

  Poster sessions will provide an opportunity for the authors to display the results and conclusions of the presented paper. The poster will be displayed online throughout the posters session during the congress.

  The Organizing team will create a Poster session dedicated album of the Congress, on the official Facebook Page of LUMEN Conference Center and upload all the posters resulted from the registrations. A large online audience will be able to ask questions or make commentaries on the poster, posted as comments. The author/ authors of the poster receiving comments, are invited to answer them when the Open Space virtual or poster presentations session are scheduled. (Open space presentations refers to the time when comments / questions can be addressed to the works posted on the YouTube channel or on the Facebook page, outside of the sessions programmed through ZOOM.)

  Click & consult  the available options for designing your poster 

  Register here for the World LUMEN Congress 2021

  Organizers |
  • LUMEN Conference Center, Iasi (ROMANIA)
  • LUMEN Research Center in Social and Humanistic Sciences, Iasi (ROMANIA)
  • LUMEN Publishing, Iasi (ROMANIA)
  • LUMEN Media Publishing, London (UNITED KINGDOM)
  • Logos Panda SRL, Iasi, ROMANIA

       

  Looking forward meeting you all online for the World LUMEN Congress 2021, to celebrate 20 years of LUMEN activity!

  The Organizing Team of World LUMEN Congress 2021


  Шановні колеги, шановні студенти!

  Навчальний центр "МАШАВ Кармель» (м.Хайфа) Ізраїльської агенциї міжнародного співробітництва у галузі розвитку у Міністерстві закордонних справ Держави Ізраїль запрошує всіх бажаючих прийняти участь у роботі Форуму «Прогресивні навички жіночого лідерства» для вивчення ізраїльського досвіду передових інструментів лідерства. Форум відбудеться 28 Січня 2021 р. Початок роботи Форуму - 12:00 (за Київським часом)/ Участь у Форумі бескоштовна. 

  Попередня реєстрація для участі у Форумі: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYscOmvpj4tGdFwRxLCaNHvt6OtroaGbFvW

  Capture


  Шановні колеги, розпочато прийоом документив на премію Івана Виговського  для стажування в закладах вищої освіти Республіки Польща коштом приймаючої сторони

  Детальніше про премію Івана Виговського


  Шанвні колеги, шанвні здобувачі вищої освіти!

  Звертаємо Вашу увагу, що Освітній центр  Бейт Іссі Шапіро (Держава Ізраїль) у співпраці із  Гарвардською  юридичною школю представляє серію з 3х веб-семінарів, присвячених розвитку лідерства для людей з обмеженими можливостями.

  Beit Issie Shapiro is proud to partner with the Harvard Law School Project on Disability to bring a 3-part webinar series focusing on leadership development for people with disabilities.

  Register now for the Leadership webinar series to acquire tools for developing leadership skills among people with disabilities  

  Register for Webinar 1

  Register for Webinar 2

  Register for Webinar 3

  About Beit Issie Shapiro


  Шановні студенти!

  Відповідно до Програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки (продовжена до 31 грудня 2021 року) угорська сторона надає для українських громадян 100 стипендій для навчання за наступними освітніми рівнями - «Бакалавр», «Магістр» та освітньо-науковим рівнем «Доктор філософії». Для подання документів апліканти мають заповнити онлайн-анкету, що розміщена на сайті: https://apply.stipendiumhungaricum.hu/. Міністерство освіти і науки України до 15 січня 2021 року прийматиме документи в електронному форматі, які необхідно надіслати на електронну адресу - scholarshipsmon@gmail.com,зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Угорщині 2021». Детальна інформація щодо отримання стипендій знаходиться за посиланням - www.stipendiumhungaricum.hu та в інформаційних матеріалах Офісу Програми «Stipendium Hungaricum», що додаються.


  norway

  SPC InterConf invites you to participate in
  НИЦ InterConf приглашает принять заочное участие в

  D E C E M B E R,   2 0 2 0

  I International Scientific and Practical Conference
  I Международной научно-практической конференции
  RECENT SCIENTIFIC INVESTIGATION
  Oslo, Norway  |  Осло, Норвегия

  Go to website | Перейти на сайт конференции →

  О КОНФЕРЕНЦИИ | GENERAL INFORMATION

  Форма участия: заочная.

  Form of participation: online (just publication). 

   

  Тезисы и статьи участников конференции будут опубликованы в сборнике с присвоением ISBN 978-82-7346-353-1 издателем Dagens næringsliv forlag (Oslo, Norway).

  Papers of the conference participants will be published in the collection of Conference Proceedings with the assignment of ISBN 978-82-7346-353-1 by the publisher Dagens næringsliv forlag (Oslo, Norway).

   

  Прием работ осуществляется до 6 декабря (включительно).

  Acceptance of papers is carried out until December 6

  Сборник в электронном варианте будет размещен 9 декабря 2020 года.

  The e-collection of Conference Proceedings will be posted on December 9, 2020.

   

  Все участники сразу после принятия их работы к публикации получат именные сертификаты с 12 часами дистанционной работы (время, предусмотренное на написание публикуемой научной работы). Сертификат выдается на английском языке, с указанным на нем ФИО автора и названием работы. 

  All participants will receive personalized certificates with the specified 12 hours of distance work on it (the time provided for writing a paper) immediately after accepting their scientific paper for publication. The certificate is issued in English, with the name of the author and the title of the paper on it.

   

  Материалы конференции индексируются в Google Академии в течении месяца.

  All published papers will be indexed by Google Scholar for a month.

  В исходных данных сборников указывается редакционный состав.

  The editorial board is indicated in the collection of Conference Proceedings.

   

  Приглашаем ознакомится с материалами предыдущей конференцией от InterConf:

  We invite you to check the collection of the previous conference from InterConf:

  https://www.interconf.top/documents/2020.11.26-28.pdf

  НИЦ INTERCONF

  InterConf – международная система организаций, занимающихся проведением научных мероприятий по всему миру: в Бразилии (http://www.interconf.org.br/), Франции (https://www.interconf.fr/), России (http://interconf.pro/), Украине (https://www.interconf.top/) и т.д.

   

  Научный издательский центр «InterConf» является не отдельной организацией, а мультинациональным представительством. Общей для всех представительств НИЦ InterConf остается идея обеспечения свободного доступа для всех заинтересованных лиц к знаниям, научным идеям и решениям.

  КАК СТАТЬ УЧАСТНИКОМ? | HOW TO PARTICIPATE?

  ■ оформите тезисы/статью согласно требованиям и образцу на сайте;

  be sure, that your scientific paper meets requirements and is similar to example;

  ■ отправьте их на рассмотрение, заполнив электронную форму и ожидайте ответ организационного комитета конференции (от 2 до 8 часов);

  send a scientific paper for review via electronic participation form on the website and look forward for organizing committee review (from 2 to 8 hours);

  ■ оплатите организационный взнос и сообщите об этом организаторам, ожидайте обработку платежа (от 2 до 24 часов); вместе с сообщением о получении оплаты участникам сразу отправляются их сертификаты.

  after receiving a positive review from the Organizing Committee you may pay papers proceeding charge; after processing the payment (from 2 to 24 hours), you will receive an email with a certificate(s) of participation.

  ■ ожидайте публикацию материалов на сайте в указанную дату.

  look forward for the publication on the website the specified date (December, 9).

  ■ еще в течении месяца данные о публикации будут отображены в Google Академии.

  within a next month, publication data will be displayed in Google Scholar.

  СЕКЦИОННЫЕ НАПРАВЛЕНИЯ | SECTIONAL DIRECTIONS

  1. Экономика предприятий | Business economics

  2. Региональная экономика | Regional economy

  3. Международная экономика и международные отношения | International economics and International relations

  4. Менеджмент | Management

  5. Маркетинг, реклама и PR | Marketing, Advertising and PR

  6. Финансы и кредит | Finance and Credit

  7. Учет и аудит | Accounting and Auditing

  8. Педагогика и образование | Pedagogy and Education

  9. Философия и познание | Philosophy and Cognition

  10. Религиоведение | Religious studies

  11. Политология и государственное управление | Political science and Public administration

  12. Социология и устройство общества | Sociology and Society

  13. Психология и психиатрия | Psychology and Psychiatry

  14. Филология и лингвистика | Philology and Linguistics

  15. Литературоведение | Literary studies

  16. Журналистика и телекоммуникации | Journalism and telecommunications

  17. Право и международное право | Law and international law

  18. География и краеведение | Geography and Local history

  19. Искусствоведение, культурология и этнография | Arts, Cultural studies and Ethnography

  20. История и археология, архивоведение | History and Archeology, Archival science

  21. Астрономия, космос и авиация | Astronomy, Space and Aviation

  22. Биология и биотехнологии | Biology and Biotechnology

  23. Медицина и фармацевтика | Medicine and Pharmacy

  24. Зоология и ветеринария | Zoology and Veterinary medicine

  25. Геология, минералогия и почвоведение | Geology, Mineralogy and Soil science

  26. Природопользование, ресурсосбережение и экология | Nature management, Resource saving and Ecology

  27. Энергетика | Energetics

  28. Физика и математика | Physics and Maths

  29. Химия и материаловедение | Chemistry and Materials science

  30. Агротехнологии и аграрная промышленность | Agrotechnologies and Agricultural industry

  31. Легкая и пищевая промышленность | Light industry and Food industry

  32. Общая инженерия и механика | General Engineering and Mechanics

  33. Радиотехника, электроника и электротехника | Radio engineering, Electronics and Electrical engineering

  34. Моделирования и нанотехнологии | Modeling and Nanotechnology

  35. Информационные и веб-технологии | Information and Web technologies

  36. Архитектура, строительство и дизайн | Architecture, Construction and Design

  37. Физическая культура и спорт | Physical education and Sports

  38. Военное дело и национальная безопасность | Military affairs and National security

  1583432879745

  Download the information | Информационный лист конференции

  © 2020 Scientific Publishing Center «InterConf»


  Стажування

  педагогічних працівників

  в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University

  за програмою підвищення кваліфікації

  «Дистанційна освіта:

  інноваційні методи та цифрові технології»

  (180 годин, 6 кредитів ECTS)

  7 грудня 2020 р. – 29 січня 2021 р.

  м. Новий Сонч, Польща

  http://wsb-nlu.edu.pl

  Проходження стажування відбувається в дистанційній формі на базі інноваційної цифрової платформи CloudA - унікальній інноваційній розробці Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

  ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ

  Модуль 1. Дистанційна освіта: досвід та перспективи. (30 год/1 кредит ECTS)

  1.1 Підготовка висококваліфікованих фахівців в ХХІ столітті: роль та можливості дистанційної освіти.

  1.2 Інноваційне лідерство Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University в дистанційній освіті: унікальні можливості інтегрованої ІТ-системи CloudA.

  1.3 Дистанційна освіта в цифрову епоху: погляд в майбутнє.

  Модуль 2. Дистанційне навчання в дії. ІТ-система CloudA: комплексне обслуговування студента. (60 год/2 кредити ECTS)

  2.1 Розклад, навчальні плани та віртуальний журнал.

  2.2 Навчальні матеріали, завдання, тести, оцінка.

  2.3 Участь в інтерактивних заняттях і контакт з лекторами.

  2.4 Обробка платежів.

  2.5 Обробка дипломних робіт.

  2.6 Мобільний додаток для дистанційного навчання.

  Модуль 3. Мультитрансляція. Використання передових досягнень цифрових технологій в дистанційній освіті. (30 год/1 кредит ECTS)

  3.1 Відмінність мультитрансляціі від класичних форм дистанційного електронного навчання.

  3.2. Мультипередача класів (одночасна передача потоків даних, видимих учасникам в окремих вікнах).

  3.3 Участь у заняттях з будь-якої точки світу за допомогою будь-якого мобільного пристрою.

  Модуль 4. Особливості роботи викладача на сучасній цифровій дистанційній платформі. (30 год/1 кредит ECTS)

  4.1 Розвиток техніко-інформаційних компетентностей, необхідних для роботи в цифрову епоху.

  4.2 Соціокультурні та мовні компетентності сучасного викладача.

  4.3 Набуття компетентностей та розвиток професійних здібностей педагогічних працівників за допомогою цифрових технологій.

  Модуль 5. Дистанційна процедура вступу абітурієнта до університету. (30 год/1 кредит ECTS)

  5.1 Документи, необхідні для вступу в університет.

  5.2 Формування та подача заявок на вступ в дистанційній формі.

  5.3 Обробка заявок на вступ.

  Заняття проходять в дистанційній формі.

  Всім, хто успішно пройде програму стажування, надається відповідний сертифікат про проходження стажування (180 годин, 6 кредитів ECTS).

  Деталі щодо умов участі на сайті університету за посиланням:

  https://www.wsb-nlu.edu.pl/en/internship

  Реєстрація на сайті університету за посиланням:

  https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Formularz/89

  Термін подання заявок (реєстрації на програму) до 04 грудня 2020 року.

  Контакти та консультації:

  bwz@wsb-nlu.edu.pl


  МІЖНАРОДНІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ КОНФЕРЕНЦІЇ 
  ТА МОНОГРАФІЇ

  Заплановані конференції Заплановані монографії Подача та оформлення тез Подача та оформлення монографії

  Шановні колеги!

  International Science Group

  запрошує Вас взяти участь в

  XII Міжнародній науково-практичній конференції

  “Advancing in research and education”

  07 – 10 грудня 2020 р.

  Ля-Рошель, Франція

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

  Для участі в конференції до 05 грудня (включно) 2020 відправте на адресу info@isg-konf.com:

  1. тезу, оформлену за вимогами;

  2. копію квитанції про оргвнесок.

   Організаційний внесок складає 250 грн. Розміщення збірника матеріалів конференції на сайті – 07 грудня 2020

   Всі учасники гарантовано отримують сертифікати учасників (завантажити) і електронний збірник конференції, якому присвоюється міжнародний ISBN та DOI.

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

   

   ЗАПЛАНОВАНІ МОНОГРАФІЇ

  Дата видання 25 грудня

  Theoretical bases of philological researches of modern literature/ Теоретичні основи філологічних досліджень сучасної літератури

  Theoretical foundations of scientific thought in psychology/ Теоретичні основи наукової думки в психології

  Physical and mathematical justification of scientific achievements/Фізико-математичне обґрунтування наукових досягнень

  Звертайтеся з питань конференцій:

  info@isg-konf.com

  Звертайтеся з питань монографій:

  mono@isg-konf.com

  Підписатися на розсилку

   


  Університет Адама Міцкевича в м. Познань (Республіка Польща) пропонує БЕЗКОШТОВНУ програму навчання для студентів ХНПУ імені Г.С.Сковороди в рамках програми студентської мобільності та Договору про співпрацю між нашими УАМ та ХНПУ. В Програмі можуть прийняти участь студенти, які мають високий рівень англійської мови (сертифікат Б2 або підтвердження про знання англійської мови від ХНПУ імені Г.С.Сковороди). За умовами Програми, студенти мають самі обрати курси (на семестр) з переліку, який надається УАМ за власними потребами та бажаннями. УАМ пропонує 117 курсів за наступними факультетами та напрямами:

  1. Факультет права та публічного адміністрування
  2. Біологічний факультет
  3. Інститут філології
  4. Факультет математики та комп’ютерних технологій
  5. Факультет спорту та фізичної культури
  6. Факультет психології
  7. Факультет Соціології 
  8. Факультет археології та історії
  9. Факультет мистецтв
  10. Факультет хімії
  11. Факультет фізики
  12. Факультет географії та геології
  13. Факультет політичних наук та журналістики
  14. Інститут педагогіки та класичної культури

  Більш детально з курсами, які пропонуються, можна ознайомитися за посиланням: https://amupie.e-msi.pl

  Для того, щоб прийняти учать у Програмі, потрібно до 14.11.2020 року звернутися до ЦМСМО (вул.Валентинівська 2, ауд.224-А, відповідальний секретар: Шишкіна Тетяна Миколаївна: 0990089775 або 0635169717) для оформлення офіційного листа-заявки та співбесіди з англійської мови. При собі мати копію закордонного паспорта.


  МІЖНАРОДНІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ КОНФЕРЕНЦІЇ 
  ТА МОНОГРАФІЇ

  Заплановані конференції Заплановані монографії Подача та оформлення тезПодача та оформлення монографії

  Шановні колеги!

  International Science Group

  запрошує Вас взяти участь в

  VII Міжнародній науково-практичній конференції

  “Topical issues of science and practice”

  02-06 листопада 2020 р.

  Лондон, Велика Британія

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

  Для участі в конференції до 31 жовтня (включно) 2020 відправте на адресуinfo@isg-konf.com:

  1. тезу, оформлену за вимогами;

  2. копію квитанції про оргвнесок.

   Розміщення збірника матеріалів конференції на сайті – 02 листопада 2020

   Всі учасники гарантовано отримують сертифікати учасників (завантажити) і електронний збірник конференції, якому присвоюється міжнародний ISBN та DOI.

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

   

   ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

  VII Міжнародна науково-практична конференція “Topical issues of science and practice”

  VIІI Міжнародна науково-практична конференція “Modern problems in science”

  IX Міжнародна науково-практична конференція “Science and practice of today”


  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!   

  Лодзька Гуманітарно-Економічна Академія

  Латвійський коледж бізнесу

  Запрошує прийняти участь у публікації міжнародної монографії в Європейському Союзі!

  Міжнародна монографія

  УПРАВЛІННЯ ЗНАННЯМИ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОНКУРЕНТНОЇ ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЙНОГО РОСТУ І РОЗВИТКУ

  Термін подання до 30 листопада 2020  року 

  В рамках монографії планується робота в межах наступних розділів:  

  Розділ 1. ОСВІТА,  ПЕДАГОГІКА  І ФІЛОЛОГІЯ

  Розділ 2. ФІЛОСОФІЯ, ЖУРНАЛІЗМ І ПРАВО

  Розділ 3. УПРАВЛІННЯ, ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

  Розділ 4. ПОЛІТИЧНІ НАУКИ, ПСИХОЛОГІЯ ТА СОЦІОЛОГІЯ 

  Лодзька Гуманітарно-Економічна Академія та Латвійський коледж бізнесу запрошує Вас взяти участь в роботі групи авторів з метою написання монографії за темою «Управління знаннями у забезпеченні конкурентної переваги професійного росту і розвитку», яка буде видана Європейським видавництвом та присвоєно e-ISBN (публікація  онлайн)  Latvijas Nacionālā bibliotēka. 

  Монографія буде видана європейським видавництвом з присвоєнням їй номера ISBN (online), а також передбачена обов’язкова розсилка її примірників, що дасть можливість авторам взяти участь в колективній науковій праці, опублікованій в країні Європейського Союзу.

  Прийом матеріалів для публікації в монографії триває 30 листопада 2020 р.

  Матеріали необхідно надіслати на електронну адресу:  publorum@gmail.com

  Електронна розсилка монографії відбудеться до 31 грудня 2020 року.

  За потреби автори можуть пройти дистанційне закордонне стажування обсягом від 120 до 180 годин у Лодзькій Гуманітарно-Економічній Академії (Лодзь, Польща). 

  В межах стажування автори мають можливість безкоштовно опублікувати статтю в журналі, що видається в ЄС.

  Згідно постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800 " Обсяг підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів вищої і післядипломної освіти протягом п'яти років не може бути меншим ніж шість кредитів ЄКТС"

  Більш детальна  інформація в інформаційному листі:

  Інформаційний лист


  LUMEN Association, together with its collaborators and co-organizers, opens the registration process for the autumn scientific editions of two of LUMEN Conference Center's scientific international conferences:

  • 4th LUMEN EDU International Scientific Conference | Education, Quality & Sustainable Development | November 25th - 26th, 2020 | Targoviste, Romania |  Online event only 

  • 15th LUMEN International Scientific Conference Communicative Action & Transdisciplinarity in the Ethical Society| CATES2020 | November 27th-28th, 2020 | Targoviste, Romania | Online event only

  Submit your abstract here for 4th LUMEN EDU 2020

  1st Event | 4th LUMEN EDU International Scientific Conference | Education, Quality & Sustainable Development | November 25th - 26th, 2020 | Targoviste, Romania 

  Submit your abstract here for 4th LUMEN EDU 2020

  LUMEN Association, together with its collaborators and co-organizers, opens the registration process for the 4th LUMEN EDU International Online Scientific Conference – Education, Quality & Sustainable Development (LUMEN EDU EQSD2020) | November 25 – 26, 2020 | Targoviste, Romania. 

  LUMEN EDU International Scientific Conference – Education, Quality & Sustainable Development (LUMEN EDU EQSD2020) is dedicated exclusively to the science of education, facilitating dialogue between academics, researchers / post-graduates, pre-university teachers, auxiliary teaching staff, trainers, master students and doctoral students in the field of education.

  To view the topics of the conference, please consult:

  Aims and topics LUMEN EDU2020

  Venue of the Conference |  online event. The log-in information for the ZOOM platform will be available to the registered participants, a few days prior to the conference.

  Full Paper Publication LUMEN EDU2020

  The papers presented at LUMEN EDU EQSD2020 can be published in:

  • ISBN proceedings volume (British ISBN, in English language only) published by LUMEN Publishing House & LUMEN Media LTD UK – will be indexed in CEEOL, RePeC, EconPapers and proposed for indexing in Web of Science, Conference Proceedings Citation Index Clarivate Analytics, former Thomson Reuters). This volume could be declared as being published in Great Britain, for academic credits and promotions. The volume will be available online, in open-access format, and in print, through Amazon, Barnes & Nobles and more than 80 other major distribution channels.

  Registration | Please register and submit your abstract following the instruction from LUMEN EDU EQSD2020 registration page –

  Registration LUMEN EDU2020

  Deadline for registration | The deadline for registration is November 16, 2020. To see the deadlines and fees for each type of presentation, visit the page:  Fees and Deadlines LUMEN EDU2020

  Call for workshops | We encourage researchers and scholars, who wish to organize Workshops on specific topics related to the Conference theme, to apply as Workshop Coordinator, and send us an application containing the description and other necessary details (using the Workshop-proposal-template). In order for a Workshop Proposal to be selected as an event within the Conference, the application must contain at least 5 presentations of different authorship, but no more than 2 presentations/(co)author.

  Call for Plenary Speakers |  We wish to encourage the scholars who are interested in giving a plenary speech, to propose a transdisciplinary lecture on a topic of great interest for the current times. The Scientific Committee will carefully evaluate each proposal, based on the candidate’s resume and Abstract of presentation, and chose up to 5 speeches, that will add up to the invited Keynote Speakers. In order to be selected, the candidate must be Associate Professor or Professor PhD, and have H Factor 4 or higher.

  Click here and see the Organizers | Co-organizers | Partners

  Venue | online event. The log-in information for the ZOOM platform will be available to the registered participants, a few days prior to the conference.

  Contact | lumenconference@gmail.com


  2nd Event | 15th LUMEN International Scientific Conference Communicative Action & Transdisciplinarity in the Ethical Society| CATES2020 | November 27th-28th, 2020 | Targoviste, Romania | Online event only

  Submit your abstract for 15th LUMEN CATES 2020

  The 15th edition of LUMEN International Online Scientific Conference is a transdisciplinary event, whose general objective is to promote scientific excellence, encouraging original researches.

  The goal of LUMEN CATES 2020 focuses on the interference between the new theoretical approaches and the social and educational practice, taking into account the need for an ethical resize of the social action.

  The Scientific Sessions of the LUMEN CATES 2020 International Conference will be scheduled for Friday and Saturday (November 27 – 28, 2020). The Conference will also include a series of Associated Conferences and Events, scheduled for the entire 2 days, which will be soon available on the website.

  See the topics here

  join us today and send your Abstract.

  We encourage you to experience the wonderful LUMEN scientific community, presenting your research results or opinions in front of colleagues from all over the world, participating in debates and becoming part of an exciting and ever-growing network.

  Publication | Following the days of the Conference, the results and ideas are published, upon peer-review, in Proceedings Volumes  (British ISBN, in English language only) published by LUMEN Publishing House & LUMEN Media LTD UK – will be indexed in CEEOL, RePeC, EconPapers and proposed for indexing in Web of Science, Conference Proceedings Citation Index Clarivate Analytics, former Thomson Reuters). This volume could be declared as being published in Great Britain, for academic credits and promotions. The volume will be available online, in open-access format, and in print, through Amazon, Barnes & Nobles and more than 80 other major distribution channels. 
  Also, the selected articles could be published in LUMEN International Databases indexed Journals.

  All volumes and journals are published online, open-access, all papers being identified with DOI (indexed in Crossref).

  Registration | Prepare your Abstract today, and submit it by e-mail at lumenconference@gmail.com, using the Registration Form. In order to ease the registration process, make sure your Abstract is in English, and you have filled in all required information.

  Call for workshops | We encourage researchers and scholars, who wish to organize Workshops on specific topics related to the Conference theme, to apply as Workshop Coordinator, and send us an application containing the description and other necessary details (using the Workshop-proposal-template). In order for a Workshop Proposal to be selected as an event within the Conference, the application must contain at least 5 presentations of different authorship, but no more than 2 presentations/(co)author.

  Call for Plenary Speakers |  We wish to encourage the scholars who are interested in giving a plenary speech, to propose a transdisciplinary lecture on a topic of great interest for the current times. The Scientific Committee will carefully evaluate each proposal, based on the candidate’s resume and Abstract of presentation, and chose up to 5 speeches, that will add up to the invited Keynote Speakers. In order to be selected, the candidate must be Associate Professor or Professor PhD, and have H Factor 4 or higher.

  Venue | online event. The log-in information for the ZOOM platform will be available to the registered participants, a few days prior to the conference.

  Contact | For any questions or clarifications, send us an e-mail at lumenconference@gmail.comand we will reply in the shortest time!


  Submit your abstract for 15th LUMEN CATES 2020

  Call for Workshops & Associated Events Proposal | 4th LUMEN EDU EQSD 2020 & 15th LUMEN CATES 2020 | Targoviste, Romania

   

  You can propose your event to be organized in conjunction with LUMEN events. See each of the Conferences topics. 
  topics of 4th LUMEN EDU EQSD 2020
  topics of 15th LUMEN CATES 2020 

  Use the templates, fill them in and send your proposals at lumenconference@gmail.com
   
  The chairs for accepted proposals will be included in the organizing team and will be exempted from participation fee (only one chair per session will benefit of exemption of participation fee for one paper presented)
  For the proposal to be evaluated at least 5 participants (full name, affiliations and contacts, proposals of presentations titles & abstracts - 250-word abstract limit) 
  Deadline workshop registration | 16th of November 2020


  V Міжнародна науково-практична конференція

  МІЖНАРОДНІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ КОНФЕРЕНЦІЇ 
  ТА МОНОГРАФІЇ

  Заплановані конференціїЗаплановані монографіїПодача та оформлення тезПодача та оформлення монографії

  Шановні колеги!

  International Science Group

  запрошує Вас взяти участь в

  V Міжнародній науково-практичній конференції

  “Study of modern problems of civilization”

  19-23 жовтня 2020 р.

  Осло, Норвегія

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

   Для участі в конференції  до 17 жовтня(включно) 2020 відправте на адресу info@isg-konf.com:

  1. тезу, оформлену за вимогами;

  2. копію квитанції про оргвнесок.

   Розміщення збірника матеріалів конференції на сайті – 19 жовтня 2020

   Всі учасники гарантовано отримують сертифікати учасників (завантажити) і електронний збірник конференції, якому присвоюється міжнародний ISBN та DOI.

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

   ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

  V Міжнародна науково-практична конференція “Study of modern problems of civilization”

  VI Міжнародна науково-практична конференція “About the problems of science and practice, tasks and ways to solve them”

  VII Міжнародна науково-практична конференція “Topical issues of science and practice”


  Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу на серію онлайн семінарів від Ізраїльського Центру роботи з дітьми, які мають вади здоров’я, Бейт Шапіро, які присвячено питанням організації ігрової та досугової діяльності для цієї категорії дітей. Цей проект організовано Центром Бейт Шапіро спільно в рамках Програми Підтримки Міжнародного Університету Флориди.

  Beit Issie Shapiro is proud to partner with the Florida International University's Embrace Program to bring three webinar series focusing on key issues in the field of disabilities. 

  Register now for the third webinar series, which will provide insight into play and leisure for children with disabilites.  

  Register for Webinar 1

  Register for Webinar 2

  Register for Webinar 3

  About Beit Issie Shapiro


  Шановні колеги! Тренінговий Центр Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль спільно з програмою MASHAV організовує онлайн-курс з використання ІКТ для сприяння та впровадження гендерної рівності у розвитку малого бізнесу для балканських країн та країн СНД англійською мовою у співпраці з Європейською економічною комісією ООН. Тренінги відбудуться 2 листопада. По закінченню курсу всі учасники отримають сертифікати. Заявки на учать надсилати до Посольства Держави Ізраїль в Україні (mashav@kiev.mfa.gov.il) з копією пані Анні Андрачник (Anna@mctc.org.il).


  International Science Group

  IV Міжнародній науково-практичній конференції

  “Integration of scientific bases into practice”

  12-16 жовтня 2020 р.

  Стокгольм, Швеція

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

   Для участі в конференції  до 10 жовтня(включно) 2020 відправте на адресу info@isg-konf.com:

  1. тезу, оформлену за вимогами;

  2. копію квитанції про оргвнесок.

   Розміщення збірника матеріалів конференції на сайті – 12 жовтня 2020

   Всі учасники гарантовано отримують сертифікати учасників (завантажити) і електронний збірник конференції, якому присвоюється міжнародний ISBN та DOI.

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

   ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

  IV International Scientific and Practical Conference “Integration of scientific bases into practice”

  V Міжнародна науково-практична конференція “Study of modern problems of civilization”

  VI Міжнародна науково-практична конференція “About the problems of science and practice, tasks and ways to solve them”


  Гранты, Стажировки и Конкурсы для ученых и студентов

  Конкурсы, премии

  ЮНІСЕФ відкрив подачу заявок на Премію дітей та молоді “Найкраща ініціатива громади 2020”
  дедлайн: 15.10.2020

  Цього року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством молоді та спорту вперше відзначить проекти місцевих адміністрацій у сфері молодіжної та дитячої політики, які самі діти та молодь назвуть найкращими. Позмагатися за Премію дітей та молоді “Найкраща ініціатива громади 2020” запрошуються міста і громади з усієї України.

  Гранти міжнародної співпраці House of Europe

  дедлайн: 20.10.2020

  Це грант, що фінансує спільні культурні проєкти українських та європейських організацій: музичні фестивалі, віртуальні виставки, книжкові ярмарки, онлайн-резиденції, театральні постановки та інші сміливі ідеї для офлайну та онлайну. До 25 000 євро коштом яких ви покриєте гонорари персоналу, сервісні та адміністративні витрати, подорожі.

  Гранты на исследования

  University of Pennsylvania Announces Competition for Postdoctoral Fellowship in the Humanities
  дедлайн: 15.10.2020

  Постдок в области гуманитарных наук в Университете Пенсильвании.

  The Deutsches Museum Scholar-in-Residence Program
  дедлайн: 20.04.2021

  Грант на проведение музееведческих исследований в Германии. Размер гранта 15 000 - на 6 месяцев, 30 000 евро - на 12 месяцев.

  Гранти на переклад House of Europe
  дедлайн: 20.10.2020

  Гранти фінансують переклади художньої та нонфікшен літератури, якою ви мрієте поділитися з читачем. Ви отримаєте до 4 000 євро на переклад, редактуру, передачу прав, дизайн, друк та маркетингові заходи для популяризації новинки.

  Школы, стажировки

  NXTHVN’s Fellowship

  дедлайн: 03.11.2020

  Годичная стажировка для художников в США, подразумевает работу в студии, подготовку выставки и преподавание.


  INTERNATIONAL SCIENCE GROUP

  МІЖНАРОДНІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ
  КОНФЕРЕНЦІЇ ТА МОНОГРАФІЇ

  Шановні колеги! International Science Group запрошує Вас взяти участь в

  III Міжнародній науково-практичній конференції

  “Theory, science and practice”

  05-09 жовтня 2020 р.

  Токіо, Японія

  ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ КОНФЕРЕНЦІЇ

  Для участі в конференції до 03 жовтня(включно) 2020 відправте на адресу info@isg-konf.com : 

  1) тезу, оформлену за вимогами

  2) копію квитанції про оргвнесок

  Розміщення збірника матеріалів конференції на сайті – 05 жовтня 2020.  
  Всі учасники гарантовано отримують сертифікати учасників (завантажити) і електронний збірник конференції, якому присвоюється міжнародний ISBN та DOI.

  ЗАПЛАНОВАНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

  III International Scientific and Practical Conference “Theory, science and practice”

  IV International Scientific and Practical Conference “Integration of scientific bases into practice”

  V Міжнародна науково-практична конференція “Study of modern problems of civilization”

  VI Міжнародна науково-практична конференція “About the problems of science and practice, tasks and ways to solve them”


  До 8 жовтня проходить набір статей для видання у науковому періодичному журналі "Modern scientific researches" Випуск№13, Білорусь (ISSN, DOI, IndexCopernicus)

  Проста форма заявки та шаблон оформлення статті
  Обсяг тексту: 5 стор і більш
  Робочі мови: українська, російська, англійська, німецька

  Подробиці на сайті журналуhttps://www.modscires.pro

  Відправити заявку и статтю>>>


  До 7 жовтня проходить набір доповідей / тез для участі в науковій міжнародній конференції "Modern scientific idea ‘2020", Білорусь

  Проста форма заявки та шаблон оформлення доповіді / тез.
  Обсяг тексту: 3-7 стор
  Робочі мови: українська, російська, англійська, німецька

  Деталі на сайті SWorld

  https://www.sworld.com.ua

  Одночасно заявки в журнал і на конференцію - знижка 40% на конференцію

  конференция Беларусь

  журнал MSR


  Шановні колеги, запрошуємо Вас на вебінар від Освітнього Центру Агенції МАШАВ Міністерства закордоних справ Держави Ізраїль "Вплив Covid 19 на сталий розвиток та SGD», який відбуватиметься 14 вересня 2020 р. о 12:00 за київським часом. Для участі потрібна попередня реєстрація за посиланням https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYrdu6hrjsvGdPT4fmqbRlUC30ErZzX_X_w

  LOGO-MASHAV


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на можливість прийняти учать у онлайно конференції - круглому столі "Соціальний та економічний вплив КОВІД-19 на жінок та дівчат", яка ініційована MASHAV - агенцією з міжнародного співробітництва Міністерства Зкордонних справ Держави Ізраїль. Конференція відбудеться 27 та 28 липня 2020 р. Зареєструватися можно за посиланням  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcodeugpj0iG9ykeSvtc8RT1H8J-02yLOyt 

   
  Нижче наводиться програма Конференції. Україна та Держава Ізраїль не мають різниці в часі.

   

  It gives us great pleasure to invite you to our forthcoming MASHAV International Women Leaders E-Conference on The Social and Economic Impact of Covid-19 on Women and Girls which will take place on July 27th and July 28th.

  This E-conference will analyze and review the current impact COVID-19 has on women and girls and will highlight global and national strategic plans and innovative measures to respond to these challenges.

  It will provide a forum to discuss topics such as: social and economic distress, less access to social protection, gender-based violence, disruption in education, unequal access to technology and the digital gender divide, the reallocation of health resources and more.

  We have invited as panelists and participants, prominent women leaders from all over the world to join the meeting and partake in these important deliberations.

  Participants will have the opportunity to share their comments through the chat box. As time allows, questions and comments will be facilitated by the moderators. 

  We have enclosed the Conference Program for your information. Please make sure to register for the conference by using the link bellow:

  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcodeugpj0iG9ykeSvtc8RT1H8J-02yLOyt

   


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на мижнародні конференції, які мають термін подачі тез до 1 вересня 2020 р.

  1. Международная конференция "Евразийские исследования о современном Китае и Евразии" (м.Єреван, Арменія).

   https://ojkum.ru/blog/ads.html 

  2. Международная научная конференция «Пичетовские чтения 2020: войны в истории человечества (м.Мінськ, Беларусь)

   https://hist.bsu.by/nauka/konferentsii/2020-g/1387-oktyabr-2020-g/8563-picheta-10-2020.html 

  3. VI Международная научно-практическая конференция «Языковая личность и эффективная коммуникация в современном поликультурном мире» (м.Мінськ, Беларусь) 

  https://fsc.bsu.by/ru/vi-mezhdunarodnaya-nauchno-prakticheskaya-konferenciya-yazykovaya-lichnost-i-effektivnaya-kommunikaciya-v-sovremennom-polikulturnom-mire/

  4. ІХ Международная научно-практическая конференция «Культура Беларуси: реалии современности» (м.Мінськ, Беларусь)

   http://www.buk.by/Science/news_detail.php?ID=5434 

  5. Международная научно-практическая конференция студентов, аспирантов и молодых учёных «XIV Машеровские чтения» (м.Вітебськ, Беларусь)

   https://www.vsu.by/sobytiya/anonsy/4408-konferentsiya-xiv-masherovskie-chteniya.html

   


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на запис онлайн семінару від Британської Ради, який присвячено ролі теоретичної науки в освітньому процесі.

  The eleventh  session of the current series – 'Has "following the science" ever been as important as it is today?' took place on Wednesday July 15, 2020, and you can watch the recording on our YouTube channel.

  Here you can find results of the polls that were conducted during the session. And here is a video shared by Helen Sharman on combating gender stereotypes.

  To help us make future sessions even better, please take this short online surveyand let us know what you think.


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на онлайн семінар від  MCTC/ MASHAV - Агенції з Міжнародного Співробітництва Міністерства Іноземних Справ Держави Ізраїль, який відбудеться 15 ліпня о 13:00 (український час) за посиланням 

  Zoom link:

  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcuf-Grpj0tGdcRPb8GpskZv6n7KMzRVreV

   

  семінар буде присвячено питання Брендінга та Брендінг-менеджменту та відбуватиметься англійською мовою


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на онзайн запис вебінару від Британської Ради, який присвячено питанням академічної мобільності

  Webinar 'Is studying abroad a thing of the past?' took place this Wednesday, and you can watch the recording on our YouTube channel.

  Here you can find results of the polls that were conducted during the session.

  To help us make future sessions even better, please take this short online survey and let us know what you think.

  The tenth session in the series – 'How can academic relationships flourish when there is less physical mobility?' will take place on Wednesday 8 July at 14.00 UK time. Please add the time and date in your diary by downloading this file and the link will follow next week.

   

  Download calendar file


  Стажировки

  Call for Applications: Vaclav Havel Journalism Fellowship 2020 – 2021
  дедлайн: 11.08.2020

  Стажировка в Чехии в области журналистики от Радио Свобода с 4 января по 30 июля 2021 г.

  wpZimmer propose your residency - Fall 2021
  дедлайн: 24.07.2020

  Трехнедельная художественно-исследовательская резиденция в Нидерландах. Размер стипендии - до 2500 евро.

  Visiting Curators Vienna 2020
  дедлайн: 20.08.2020

  Резиденция для музейщиков и кураторов выставочных проектов в Вене.

  Digital Earth Fellowship 2020 - 2021
  дедлайн: 17.07.2020

  Стажировка в области диджитализации культуры. Размер стипендии - 13 500 евро.

  Конкурсы

  Innovating Justice Challenge 2020
  дедлайн: 05.08.2020

  Инкубационная программа развития стартапов в сфере юриспруденции.

  Оголошується чотирнадцятий конкурсний відбір кінопроєктів
  дедлайн: 16.07.2020

  Можливість отримати від 50 до 100 % фінансування на створення теле- та кіно-продукту.

  Преакселераційна програма для стартапів на ранній стадії від YEP
  дедлайн: 03.07.2020

  Програма дозволить безпечно зануритися у стартап світ, прокачати свою ідею та підготуватися до перших інвестицій. Через 10 тижнів у вас буде чіткий план поетапної роботи над стартапом, концептуальна документація, презентація і пітч продукту для інвесторів.

  Розпочато прийом заявок на участь у науковому форумі “Революція Гідності: на шляху до історії”
  дедлайн: 15.09.2020

  До участі у форумі запрошуються історики, соціологи, політологи, філософи, етнологи, правники, філологи, музейники, культурологи та інші дослідники теми протестних рухів / кольорових (оксамитових) революцій постмодерної доби.

  Конкурс «Вікі любить Землю»
  дедлайн: 31.07.2020

  Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото позмагаються на міжнародному рівні. Подавати знімки можуть усі охочі.

  Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020
  дедлайн: 25.08.2020

  Конкурс проводиться з метою відбору, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій. Учасники Конкурсу відповідно до рекомендацій конкурсної комісії та рішення Організатора можуть бути відзначені спеціальними відзнаками.

   

  Летние школы

  Viadrinicum summer school. Transsectoral lab: (Post-)Migration. (Dis-)Integrative encounters
  дедлайн: 06.07.2020

  Летняя школа во Франкфурте-на-Одере, посвященная вопросам миграций.

  Youth For Nature
  дедлайн: 05.07.2020

  Проект збирає разом чотири команди учасників з України, Польщі, Іспанії та Білорусі. В межах проекту ти матимеш можливість поспілкуватись з молодіжними активістами зі сфери екології, обмінятись досвідом з представниками інших країн, провести воркшоп та спільно організувати екологічний проект для локальної громади в Польщі.

  Youth4Regions: програма для молодих журналістів
  дедлайн: 13.07.2020

  Це програма Європейської комісії для студентів журналістики й молодих спеціалістів сфери. Ви відвідаєте Брюссель, щоб дізнатися більше про ініціативи ЄС у вашому регіоні та познайомитися з відомими журналістами.

  Онлайн-табір активних громадян: сталий розвиток громад
  дедлайн: 14.07.2020

  Запрошуємо до участі молодіжних та студентських лідерів, а також лідерів громад, що мають досвід реалізації соціальних проєктів, в тому числі на рівні громади, університету чи неурядової організації. У вас буде до 10 000 гривень, команда з інших учасників табору та підтримка експертів.


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на запис вебінару від Британськї Ради, який присвячено підтримці професорсько-викладацького складу університетів з боку держави та закладів освіти в різних країнах.

  The eighth session – 'How can univirsities support their staff?' took place June 25, and you can watch the recording on  YouTube channel.

  Here you can find results of the polls that were conducted during the session.

  To help us make future sessions even better, please take this short online surveyand let us know what you think.

  The ninth session in the series – 'Is studying abroad a thing of the past?' will take place on Wednesday 1 July at 14.00 UK time. Please add the time and date in your diary by downloading this file and the link will follow next week.

  If you'd like to submit any questions for the upcoming session, you can do that using this online form.


  Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу а запис онлайн вебінару від Британської ради, який присвячено питанням глобалізації освіти та її транснаціоналізації.

  Thank you for showing interest in our Higher Education Dialogues. Our seventh session – 'What is the future of transnational education?'  you can watch the recording on our YouTube channel.

  Here you can find results of the polls that were conducted during the session


  Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу на спеціальні пропозиції щодо публікацій в наукових періодичних виданнях Республіки Молдова, які надійшли до ХНПУ імені Г.С.Сковороди від 

  Lumen Publishing House

  Call for papers for Special Issue of

  Moldavian Journal for Education and Social Psychology

  (Open Access Journal, identified with DOI, CrossREf)
   

  Submit here your paper

  Moldavian Journal for Education and Social Psychology (MJESP ) is an open access peer-reviewed journal that publishes articles which approach the educational and social psychology related theories and studies.

  MJESP follows to approach the disciplines of psychology, sociology, and education, from a theoretical and research perspective, in order to create a better understanding of human behavior in all areas of education.

  Covered in | CrossRef; RePEc; CEEOL; KVK - Karlsruhe Virtual Catalog; WorldCat; Google Scholar.

                         

  What you should know before submit |
  Both short communications (3-5 pages) and full articles (10- 15 pages) are expected in English language, authored by maximum 2-3 authors. 
  Papers submitted by this date will be peer reviewed and scheduled for publication in a special 2020 issue of the journal.
  REDUCED OPEN ACCESS  FEE! 
  The article accepted for publication in this issue benefit from the partial reduction of the open access fee. 
  Open access fee: 40 euro/paper (reduced from 80 euro)Go to the journal's website, create your account and upload your work in the newly created account.

  All papers submitted for this special issue on the journal’s platform, should be in English language only. In the submission page please insert as comment to editor "article for LUMEN Social Sciences Special issue "Psychology of Pandemics" :
  https://lumenpublishing.com/journals/index.php/mjesp/ (create an account and submit your paper).

  Submit here your paper

  Очные конференции - США и страны Азии
  (по отраслям)

  Общественные и Экономические науки

  Конференции по Экономическим наукам и Юриспруденции (8)

  Конференции по Истории и Археологии (5)

  Конференции по Социологии и Политологии (7)

  Конференции по Философии (5)

   

  Гуманитарные науки 

  Конференции по Филологическим наукам (8)

  Конференции по Культурологии, Искусствоведению (10)

  Конференции по Педагогике и Психологии (7)

   


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на пропозиції щодо публікацій від LUMEN Publishing House.

   
  Call for papers for Special Issues of

  Logos Universality Mentality Education Novelty
   L.U.M.E.N Journals

  (Open Access Journals, identified with DOI, CrossREf)

  L.U.M.E.N Social Sciences
  L.U.M.E.N Philosophy & Humanistic Sciences
  L.U.M.E.N Economics & Administrative Sciences
  L.U.M.E.N Political Sciences & European Studies
  L.U.M.E.N Law

  We invite both practitioners and theoreticians, researchers in the fields of social sciences, humanistic sciences, economic and administrative sciences, political sciences, European studies and law,  to share their experiences/ ideas/ new knowledge related to the impact of the pandemic in each domain.  
  Submit your paper | L.U.M.E.N Social Sciences
  Journal | Logos Universality Mentality Education Novelty: Social Sciences
  Data bases Coverage  | ERIH PLUS, CEEOL, J- GATE, CrossRef, CrossCheck, Google Scholar, Ideas RePeC, Econpapers, Socionet, KVK, WorldCat.
  Special Issue | "Social Welfare in Crisis. Changes in Lifestyle Due to Pandemics & Threats to Quality of Life" 

  Related Topics | 

  • sociological significance of social distancing 
  • the new role of social workers in post/pandemic society
  • migration to online of social services (etc.)

  What you should know before submit |
  Both short communications (3-5 pages) and full articles (10- 15 pages) are expected in English language, authored by maximum 2-3 authors. 
  Papers submitted by this date will be peer reviewed and scheduled for publication in a special 2020 issue of the journal.
  REDUCED OPEN ACCESS  FEE! 
  The article accepted for publication in this issue benefit from the partial reduction of the open access fee. 
  Open access fee: 50 euro/paper (reduced from 150 euro). Go to the journal's website, create your account and upload your work in the newly created account.

  All papers submitted for this special issue on the journal’s platform, should be in English language only. In the submission page please insert as comment to editor "article for LUMEN Social Sciences Special issue "Social Welfare in Crisis. Changes in Lifestyle Due to Pandemics & Threats to Quality of Life" :
  https://lumenpublishing.com/journals/index.php/lumenss/about/submissions#onlineSubmissions (create an account and submit your paper).

  Submit your paper | L.U.M.E.N Economics & Administrative Sciences
  Journal | L.U.M.E.N Economics and Administrative Sciences
  Data bases coverage |CEEOL, CrossRef, CrossCheck, Google Scholar, Ideas RePeC, Econpapers, Socionet, KVK, WorldCat.
  Special issue | "Challenges for Public Administration and Economic Agents in Time of Pandemics"
  Related topics | 
  • economic damage as short-term fiscal shocks 
  • long-term negative shocks to economic growth
  • negative impact on businesses
  • impact of the pandemics in public health 
  • social services management in time of pandemics
  • before and after pandemics economy

  These are just some of the potential topics that can be addressed. What you should know before submit |
  Both short communications (3-5 pages) and full articles (10- 15 pages) are expected in English language, authored by maximum 2-3 authors. 
  Papers submitted by this date will be peer reviewed and scheduled for publication in a special 2020 issue of the journal.
  REDUCED OPEN ACCESS  FEE! 
  The article accepted for publication in this issue benefit from the partial reduction of the open access fee. 
  Open access fee: 50 euro/paper (reduced from 150 euro). Go to the journal's website, create your account and upload your work in the newly created account.

  All papers submitted for this special issue on the journal’s platform, should be in English language only. In the submission page please insert as comment to editor "article for LUMEN Economics & Administrative Sciences Special issue "Challenges for Public Administration and Economic Agents in Time of Pandemics"  :
  https://lumenpublishing.com/journals/index.php/lumeneas/about/submissions#onlineSubmissions (create an account and submit your paper).

  Submit your paper | L.U.M.E.N Philosophy & Humanistic Sciences
  Journal | L.U.M.E.N Philosophy & Humanistic Sciences
  Data bases coverage | ERIH PLUS, CEEOL, CrossRef, CrossCheck, J-Gate, Google Scholar, Ideas RePeC, Econpapers, Socionet, KVK, WorldCat
  Special issue | "New Philosophical Approaches of Life Inspired by Pandemics"
  Related topics |
  • bioethics of Pandemics
  • philosophical practices in pandemics
  • how humanities can help during the pandemic (etc.)

  What you should know before submit |
  Both short communications (3-5 pages) and full articles (10- 15 pages) are expected in English language, authored by maximum 2-3 authors. 
  Papers submitted by this date will be peer reviewed and scheduled for publication in a special 2020 issue of the journal.
  REDUCED OPEN ACCESS  FEE! 
  The article accepted for publication in this issue benefit from the partial reduction of the open access fee. 
  Open access fee: 50 euro/paper (reduced from 150 euro). Go to the journal's website, create your account and upload your work in the newly created account.

  All papers submitted for this special issue on the journal’s platform, should be in English language only. In the submission page please insert as comment to editor "article for LUMEN Philosophy & Humanistic Sciences Special issue "New Philosophical Approaches of Life Inspired by Pandemics":  https://lumenpublishing.com/journals/index.php/lumenphs/about/submissions#onlineSubmissions (create an account and submit your paper).

  Submit your paper | L.U.M.E.N Law
  Journal | L.U.M.E.N Law
  Data bases coverage | ERIH PLUS, HeinOnline, CEEOL, CrossRef, CrossCheck, J-GATE, Google Scholar, Ideas RePeC, Econpapers, Socionet, KVK, WorldCat
  Special issue | "Can the State of Emergency/Necessity Justify the Suppression of some Civil and Political Rights?"
  Related topics |
  • Pandemic legislation in the European Union
  • Pandemic legislation in Non-EU countries
  • comparison of national laws
  • emergency legislative responses to the COVID 19 pandemic
  • human rights during Pandemic (etc)

  What you should know before submit |
  Both short communications (3-5 pages) and full articles (10- 15 pages) are expected in English language, authored by maximum 2-3 authors. 
  Papers submitted by this date will be peer reviewed and scheduled for publication in a special 2020 issue of the journal.
  REDUCED OPEN ACCESS  FEE! 
  The article accepted for publication in this issue benefit from the partial reduction of the open access fee. 
  Open access fee: 50 euro/paper (reduced from 150 euro). Go to the journal's website, create your account and upload your work in the newly created account.

  All papers submitted for this special issue on the journal’s platform, should be in English language only. In the submission page please insert as comment to editor "article for LUMEN Law Special issue "Can the State of Emergency/Necessity Justify the Suppression of some Civil and Political Rights?":  https://lumenpublishing.com/journals/index.php/lumenlaw/about/submissions#onlineSubmissions (create an account and submit your paper).

  Submit your paper | L.U.M.E.N Political Sciences & European Studies
  Journal | L.U.M.E.N Political Sciences & European Studies
  Data bases coverage |  ERIH PLUS, HeinOnline, CEEOL, CrossRef, CrossCheck, J-GATE, WorldCat, KVK, Google Scholar, Ideas RePeC, Econpapers, Socionet.
  Special issue | "Impacts of Pandemic in Politics. The European Society's Response to the Crisis"
  Related topics |
  • Impact of the COVID-19 pandemic on politics
  • How pandemics through history may impact politics and economics
  • Intergovernmental reaction to health crisis
  • European Union response to the COVID-19 pandemic (etc)

  What you should know before submit |
  Both short communications (3-5 pages) and full articles (10- 15 pages) are expected in English language, authored by maximum 2-3 authors. 
  Papers submitted by this date will be peer reviewed and scheduled for publication in a special 2020 issue of the journal.
  REDUCED OPEN ACCESS  FEE! 
  The article accepted for publication in this issue benefit from the partial reduction of the open access fee. 
  Open access fee: 50 euro/paper (reduced from 150 euro). Go to the journal's website, create your account and upload your work in the newly created account.

  All papers submitted for this special issue on the journal’s platform, should be in English language only. In the submission page please insert as comment to editor "article for LUMEN Law Special issue "Impacts of Pandemic in Politics. The European Society's Response to the Crisis":  https://lumenpublishing.com/journals/index.php/lumenpses/about/submissions#onlineSubmissions (create an account and submit your paper).

   


  Шановні колеги, за гаступним посиланням Ви можете ознайомитися із записом 6 вебінару від Британської Ради щодо питань функціонування сфери вищої освіти після Коронавірусу та тенденцій розвитку університетської освіти у новому навчальному році.

  Thank you for showing interest in our Higher Education Dialogues. Our fifth session – 'How can univirsities engage with and motivate students?' took place yesterday, and you can watch the recording on our YouTube channel.

  To download speakers' presentations please click here.


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на те, що триває набір статей до журналу «Соціологічні Дослідження» (США)

   

  From Knowledge to Wisdom

  Sociology Study

  Print ISSN: 2159-5526  Online ISSN: 2159-5534  Frequency: monthly

   DOI: 10.17265/2159-5526 

  Call for Papers

  This is Sociology Study (ISSN 2159-5526), a professional journal published across the United States. All your original and unpublished papers are welcome.

  Brief Introduction

  Sociology Study is an international, scholarly and peer-reviewed journal (print and online) published monthly, which was founded in 2011. The journal serves as a bridge between worldwide scholars and sociological researchers. The journal publishes research articles, reviews, and letters in all areas of sociology. The journal aims to provide the most complete and reliable source of information on recent developments in sociology. Each issue brings you critical perspectives and cogent analyses, serving as an outlet for the best theoretical and research work in the field. The purpose of the journal is to further the understanding of the theory and practice of sociology by publishing articles of interest to practitioners and scholars. The journal publishes peer-reviewed articles, review articles, case studies, exemplar profiles, viewpoints and research results from practitioners of all grades and professions, academics and other specialists on the broad spectrum of sociology.

  The topics covered in the journal include (but not limit to): culture; criminality, deviance, law and punishment; economic sociology; environment; education; family, gender, and sexuality; health and illness; Internet; knowledge and science; media; military; political sociology; race and ethnic relations; religion; social networks; social psychology; stratification; urban and rural sociology; work and industry; sport sociology. The journal is published in English. The e-journal provides free and open access to all of its content on our website. Accepted papers will immediately appear online followed by printed in hard copy.

  Sociology Study is collected and indexed by the Library of U.S Congress, on whose official website (http://catalog.loc.gov) an on-line inquiry can be triggered with its publication number ISSN 2159-5526 as key words in “Basic Search” column. In addition, this journal is also retrieved by some renowned databases:

  ★ Google Scholar

  ★ CNKI

  ★ CQVIP

  ★ Chinese Database of CEPS

  ★ American Federal Computer Library Center (OCLC), USA

  ★ Index Copernicus, Poland

  ★ WanFang Data

  ★ World Cat

  ★ CrossRef 

  Information for Authors 

  1. The manuscript should be original, and has not been published previously. Do not submit material that is currently being considered by another journal.

  2. Manuscripts may be 4000-12000 words or longer if approved by the editor, including an abstract, texts, tables, footnotes, appendixes, and references. The title should be on page 1 and not exceed 15 words, and should be followed by an abstract of 100-200 words. 3-5 keywords or key phrases are required.

  3. The manuscript should be in MS Word format, submitted as an email attachment to our email address. 

  4. The standard publication fee in the journal is 60 US dollars per page, and the pages are calculated based on the layout of the printed journal. 

  5. Authors of the articles being accepted are required to sign up the Transfer of Copyright Agreement form.

  6. Author will receive one hard copy of the journal containing their articles.

  Peer Review Policy 

  Sociology Study is a refereed journal. All research articles in this journal undergo rigorous peer review, based on initial editor screening and anonymised refereeing by at least two anonymous referees. 

  Editorial Procedures

  All papers considered appropriate for this journal are reviewed anonymously by at least two outside reviewers. The review process usually takes four weeks. Papers are accepted for publication subject to no substantive, stylistic editing. The editor reserves the right to make any necessary changes in the papers, or request the author to do so, or reject the paper submitted. A copy of the edited paper along with the first proofs will be sent to the author for proofreading. They should be corrected and returned to the editor within seven days. Once the final version of the paper has been accepted, authors are requested not to make further changes to the text.

  Submission of Manuscript

  All manuscripts submitted will be considered for publication. Manuscripts should be sent online or as an email attachment to:sociology@davidpublishing.com or sociology288@gmail.com.

  Welcome visits our website to find more information and submission.     


  04.06.2020 р. ректор ХНПУ імені Г.С.Сковороди акад.І.Ф.Прокопенко підписав Договір про Співробітництво та академічний обмін з Університетом м.Шаосін. У церемонії онлайн передачі Договру за дорученням Ректора приймали участь проректор з навчально-наукової роботи проф.Н.Якушко та завідувач ЦМСМО проф.Л.Калашник. Від китайської сторони участь приймали перший проректор Університету м.Шосін пан Чжоу Лун, голова Міжнародного освітнього центру Сіпей пан.Мао Іфей та інші . Також в рамках підписаних домовленостей  в ХНПУ імені Г.С.Сковороди планується відкриття Центру "Школа каліграфії у стилі Лантинг". Подібні центри сьогодні відкрито в 8 країнах світу. В Україні подібний Центр буде єдиним. 

  Шаосінський университет був утворений на базі педагогічного інституту шляхом злиття у 1909 р. декилькох педагогичніх коледжив та курсив пидвішення квалификациї педагогичніх працивників.  Першим його ректором був Лу Сінь - видатний китайський а\письменник та публіцист, який вважається основположником сучасної китайської літератури.  Шаосінський Университет сьогодні вже 4 роки входить до ТОП-15 китайських вишів., а 5% авторськіх курсів, які викладаються в Університеті, входять до рейтінру ТОП-25 актуальніх курсів світу.


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на 2 спеціальні випуски журналу «BRAIN Journal» від Видавничого Дому «ЛЮМЕН», які присвячено різним аспектим життя та праці людини та суспільства у період після Пандемії та Карантину. Журнал "BRAIN Journal» має високий імпакт фактор та індуксується наукометричною системою Web of Science

  Click here to SUBMIT your short communication

  Call for papers for special issues for
  BRAIN. Broad Research in Artificial Intelligence & Neuroscience Journal
  (a Web of Science/Clarivate Analytics indexed journal) 2020 Issues The editorial team of BRAIN. Broad Research in Artificial Intelligence and Neuroscience Journal and LUMEN Publishing House has the privilege to invite scholars around the world to publish their research papers on two special issue dedicated to the current pandemic context, in our journal, in 2020.
  See the general topics of the journal

  See bellow the thematic of each special issue and submit using the OJS Journal platform of BRAIN journal. 

   

  Special issue #1

  What you should know before submit | 
  All papers submitted for this special issue on the journal’s platform, should be of 2500 words maximum, in English language only. In the submission page please insert as comment to editor "short communication for BRAIN Special issue #1 - The Role of Artificial Intelligence in Society's Answer to Pandemic":
  http://lumenpublishing.com/journals/index.php/brain/about/submissions#onlineSubmissions (create an account and submit your paper).

  Click here to SUBMIT your short communication

  Special issue #2

   

   

   

  What you should know before submit | 
  All papers submitted for this special issue on the journal’s platform, should  be of 2500 words maximum, in English language only. In the submission page please insert as comment to editor "short communication for BRAIN Special issue #2 - Mental Heath Issues in Pandemic Times":
  http://lumenpublishing.com/journals/index.php/brain/about/submissions#onlineSubmissions (create an account and submit your paper).

  Short communications are expected in English language, with a length between 1500 and 2500 (3-5 pages) authored by a maximum of 2 authors, until the 15th of June 2020. Papers submitted by this date will be peer reviewed and scheduled for publication in a special 2020 issue of the journal.
   
  The open access publication fee will be of 180 euros/paper - reduced from 250 euros.

  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на серію вебінарів від британської Ради щодо проблем та питань функціонування закладів вищої освіти в період самоізоляціх, карантину та після виходу з карантину.

   

  We'd like to remind you that our fourth Higher Education Dialogues session – 'What are the future models for online learning?' starts tomorrow at 14.00 UK time. 

  To join the session, simply follow this link a couple of minutes before it starts: https://bit.ly/3e3Ruu9

  To have the best possible experience, please use either Chrome or Firefox internet browser to join. 

  You can watch all of the previous sessions by visiting our YouTube channel.


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на серію онлайн вебінарів від Хайфського Центру підвищення кваліфікації педагогічних та соціальних працівників MASHAV (Ізраїль), які відбудуться в червні 2020 р. 

  Combating Human Trafficking: an Online Discussion with Israel’s Internationally Renowned Expert

  Adv. Rahel Gershuni– 03.06 at 15:00 pm, English

  Registration link: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEtcuGprjssGdW65BHEgiS6_sIu0dvB3_eC

  Organizational Change Management in Challenging Times

  Paulette Woolf – 09.06 at 14:00 pm, English

  Registration linkhttps://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0ud-Gprz8vE9ZgCTY2WgUZS7ZP-gUfa_ay

  Women’s Political Involvement in Crisis Intervention

  Orit Rishpi – 15.06 at 15:00 pm, English

  Registration link: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0vcOyopzksH9bMie2ojFk1OmK50KVxueE8

   

  Community Resilience and Readiness of Community Services in Times of Crisis

  Resiliencia comunitaria y recursos de servicios comunitarios en tiempos de crisis

  Horacio Kurland – 16.06 at 16:30 pmSpanish

  Registration link: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEkdeipqDgqGtHFKdtg-0--7VbU3BMZWnUV

   

   

  Developing the Entrepreneurial Ecosystem in Times of a Pandemic: Focus on Industrial Parks in Israel

  Desarrollo del ecosistema emprendedor en tiempos de pandemia; Enfoque en parques industriales de Israel

  Lalo Vilensky – 22.06 at 16:30 pmSpanish

  Registration link:  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZAqfuCrrz8rHdLsjftEM1F7JB7sx0Q8XirS

   

  Digital Tools for Online Trainers

  Elad Darmon – 29.06 at 15:00 pm, English

  Registration link: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZckceqqqzIqEtOE1QZdyMMAMIEDyE4jMCme

    


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на можлівість приєднатися до роботи Міжнародної наукової онлайн конференції «Rethinking social action» від Lumen Publishing House

   

   

   

  Dear collaborators, LUMEN association proudly announces our upcoming scientific event program  
  Program of the  
  14th LUMEN International Scientific Conference
  Rethinking Social Action. Core Values in Practice
  RSACVP2020 | online conference|
  Electronic participation certificate for the online attendees, provided by Asociatia LUMEN, only if the watchers subscribe to YouTube Channel Editura LUMEN and watch at least 50% from the video content of conference playlist
  Thursday, May 21st 2020 | 10:00- 11:30 GMT+3 (Bucharest time) 
  Virtual Workshop | 10 o'clock meetings with bioethics and applied ethics
  Presenter | Antonio SANDU, Professor PhD, Stefan cel Mare University of Suceava, Romania
  Event live on Facebook & recorded on YouTube Editura LUMEN 
  In conjunction with the activity of the “The Circle of Applied Ethics and Practical Philosophy Ekpyrosis”. Event within the Project “Ethical Competence and Academic Integrity in Scientific Research and Teaching (CEIACSAD)”
  Thursday, May 21st 2020 | 16:00 – 20:00 GMT+3 (Bucharest time)
  YouTube pre-recorded lecture listening available online
  Go to YouTube Channel of Editura LUMEN and watch the 14th LUMEN RSACVP 2020 playlist 

  Thursday, May 21st 2020 | 10:00 – 20:00 GMT+3 (Bucharest time)
  Visualization of Online Poster Sessions |
  Facebook official page LUMEN Conference Center
  Watch the album in Facebook LUMEN Conference Center or on the Editura LUMEN YouTube Chanel.  The posters available online can be viewed and questions or commentaries can be posted on each poster, so the authors to answer those questions in the Open Space Poster session from Sunday, May 23rd.
   
  Open space |
  07:00 – 10:00 GMT+3 (Bucharest time)
  Pre-recorded lecture listening available online on YouTube Channel of Editura LUMEN
  and Facebook LUMEN Conference Center
  Open space session – previsualize the lectures from YouTube channel and Facebook poster session official page of LUMEN. Questions, commentaries and answers on the presentations
  Zoom online sessions
  Zoom Plenary sessions | 10:00 – 12:55 GMT+3 (Bucharest time)
  Zoom Plenary Session #1 
   
  10:00- 10:40 GMT+3 (Bucharest time)
  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/2LEk219  
  Meeting ID: 717 0768 6883
   
  Moderator |
  Antonio SANDU
   
  Timing | 40 minutes session
  30 minutes for 2 presentations + 10 minutes for commentaries)
  Plenary Speakers & Speeches |
  Language of presentation | English
   
  10:00 – 10:15 | Eric GILDER, Professor PhD, The Papua New Guinea University of Technology | Lae, Papua New Guinea |
  Speech title |
  Logos, Pathos and Ethical Practices across Selves, Time and Space in a Pandemic Era 
   
  10:15 – 10:30 | Sana LOUEProfessor PhD, Department of Bioethics & Abdus SATTARAssociate Professor - Department of Population and Quantitative Health Sciences, Case Western Reserve University School of Medicine, Cleveland | Ohio, USA |
  Speech title |
  Visioning Inclusion in an Academic Medical Center
  Zoom Plenary Session #2 

  10:45- 11:25 GMT+3 (Bucharest time)
  Join ZOOM Meeting |  https://bit.ly/2LEZ5Dg
  Meeting ID: 720 5524 1044
   
  Moderator |
  Antonio SANDU
   
  Timing | 40 minutes session
  30 minutes for 2 presentations + 10 minutes for commentaries)

  Plenary Speakers & Speeches |
  Language of presentation | English
   
  10:45 – 11:00 | Barry L. JACKSONPh.D., LPC., BCP., NCC, Professor and Vice-president, Institutul Roman de Osteopatie, Bucharest, Romania; Professor and Director Emeritus of the Drug, Alcohol and Wellness Network, Bloomsburg University of Pennsylvania | Bloomsburg
  Speech title |
  The Inequity of Educational Opportunity During a Pandemic
   
  11:00 – 11:15 | Antonio SANDUProfessor PhD - Stefan cel Mare University from Suceava & Director of LUMEN Research Center in Social and Humanistic Sciences | Suceava & Iasi, Romania 
  Speech title |
  Pandemic - Catalyst of the Virtualization of the Social Space
  Zoom Plenary Session #3 
   
  11:30- 12:10 GMT+3 (Bucharest time)
  Join ZOOM Meeting |
  https://bit.ly/3g5CwWj
  Meeting ID: 767 1018 0760
   
  Moderator |
  Antonio SANDU |
   
  Timing | 40 minutes session
  30 minutes for 2 presentations + 10 minutes for commentaries)
  Plenary Speakers & Speeches |
  Language of presentation | Romanian
   
  11:30 – 11:45 | Simona DAMIANAssociate professor PhD, University of Medicine and Pharmacy “Gr. T. Popa” Iasi | Iasi, Romania |
  Speech title |
  Evolution and Effects of Low Self Esteem in Adolescents with Traumatic Background - Case Presentation
   
  11:45 – 12:00 | Diana BULGARU-ILIESCU, Forensic MD, Director of the Institute of Legal Medicine in Iasi | Iasi, Romania |
  Speech title |
  Pros and Cons Performing the Forensic Autopsy in the Era of the Pandemic
  Zoom Plenary Session #4 
   
  12:15 – 12:55 GMT+3 (Bucharest time)
  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/2TiuPT0
  Meeting ID: 756 1744 0368
   
  Moderator |
  Antonio SANDU |
   
  Timing | 40 minutes session
  (30 minutes for 2 presentations + 10 minutes for commentaries)
  Plenary Speaker & Speeches |
  Language of presentation | Romanian
   
  12:15 – 12:30 | Marius  DUMITRESCUProfessor PhD, ”Alexandru Ioan Cuza” University of Iasi | Iasi, Romania|
  Speech title |
  The Christian Finality of John Locke's Theory of Empiricism
   
  12:30 – 12:45 | Veaceslav MANOLACHIDr.habil., university professorNicolai VIZITEIDr.habil., university professor & Victor MANOLACHIPhD, associate professor - State University of Physical Education and Sport | Chisinau, Republic of Moldova |
  Speech title |
  General-Conceptual Aspects Regarding the Modernization of Motor Action Theory in Sport

   
  Break | 12:55 – 13:30
  Zoom Regular Virtual sessions | 13:30 – 17:17 GMT+3 (Bucharest time)
  ZOOM
  regular virtual session # 1 
   
  13:30 – 14:10 GMT+3 (Bucharest time)
  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/3bLDEek
  Meeting ID: 767 8296 3645
   
  Humanities Session |
   
  Moderator | Alexandra HUIDU |
   
  Timing | 40 minutes session
  (8 minutes for each presentation + 8 minutes for final commentaries)
  Presenters & speeches |
  Language of presentation | English/Romanian
   
  13:30 – 13:38 | Asaad Mustafa FAQE MUHAMEDAssistant teacher - The University of Sulaimani, As Sulamanyah, Iraqi Kurdistan As Sulamanyah | Iraqi, Kurdistan |
  Speech title |
  A Psychoanalytic Insight on the Projective Social Mechanisms of Moral Panic
   
  13:38 – 13:46 | Alexandru-Gabriel CIOIUPhD student - Research Centre in Applied Ethics, Faculty of Philosophy, University of Bucharest | Bucharest, Romania |
  Speech title |
  Is Freedom Compatible with Moral Neuroenhancement?

  13:46 – 13:54 | Claudiu OANCEA, PhD - Interdisciplinary School of Doctoral Studies, University of Bucharest | Bucharest, Romania |
  Speech title |
  Living Communist History in the Living-Room: The Case of the Communist Consumer Museum (in Timișoara, Romania) between Nostalgia and Entrepreneurship Project
   
  13:54 – 14:02 | Venera-Mihaela COJOCARIUProfessor, PhD & Ioana BOGHIANLecturer, PhD - Vasile Alecsandri University of Bacău | Bacău, Romania |
  Speech title |
  Urban/Rural Residence – a Relevant Factor in Manifesting Intercultural Sensitivity

  ZOOM
  regular virtual session # 2 
   
  14:15 – 14:45 GMT+3 (Bucharest time)

  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/2yf6kii
  Meeting ID: 713 6750 3000
   
  Educational Sciences Session |
   
  Moderator | Alexandra HUIDU |
   
  Timing | 40 minutes session
  (8 minutes for each presentation + 6 minutes for final commentaries)

  Presenters & speeches |
  Language of presentation | English/Romanian
   
  14:15 – 14:23 | Vasile TRIBOI, PhD. university professor & Natalia NASTASPhD student, assistant lecturer State University of Physical Education and Sport | Chisinau, Republic of Moldova |
  Speech title |
  Pedagogical and Organizational Aspects in the Fight Against Doping in Sport
   
  14:23 – 14:31 | Anatolie BUDEVICI-PUIUPhD. univ. Professor - The State University of Physical Education and Sports | Chisinau, Republic of Moldova |
  Speech title |
  History of Corruption in Sport
   
  14:31 – 14:39 | Liliana BUDEVICI – PUIUPhD. associate professor - The State University of Physical Education and Sports | Chisinau, Republic of Moldova |
  Speech title |
  Undermining Sports Values by Arranging the Matches
  ZOOM
  regular virtual session # 3 
   
  14:45 – 15:25 GMT+3 (Bucharest time)

  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/3cLqKON
  Meeting ID: 750 0354 9014
   
  Session | Education & Social Welfare
   
  Moderator |
  Ana FRUNZA
   
  Timing | 40 minutes session
  (8 minutes for each presentation + 8 minutes for final commentaries)

  Presenters & speeches |
  Language of presentation | English/Romanian
   
  14:45 – 14:53 | Ramona Elena ROTARUPhD Student - Moldova State University | Chișinău, Republic of Moldova |
  Speech title |
  Stimulating Primary School Children's Creativity
   
  14:53 – 15:01 | Mihaela Cătălina NECULAUPhD student - University from Oradea | Oradea, Romania |
  Speech title |
  Preferred Realities in the Construction of Professional Identity for Nurses in Training
   
  15:01 – 15:09 | Ioana PALADEPhD Student & Delia Cristina BALABANProf. PhD - Babes-Bolyai University | Cluj-Napoca, Romania 
  Speech title |
  The Influence of eHealth Literacy on Attitudes and Intentional Behaviour Regarding HPV Vaccination among Young Romanian Women
   
  15:09 – 15:17 | Jelena PETROVIĆPhD, Assistant Professor Dragana DIMITRIJEVIĆMA, doctoral student University of Niš, Faculty of Philosophy | Niš, Serbia
  Speech title |
  Family Influence on Leisure Time of Schoolchildren
  ZOOM
  regular virtual session # 4 
   
  15:30 – 16:10 GMT+3 (Bucharest time)

  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/2WOlGE9
  Meeting ID: 761 4408 3493
   
  Session | Humanistic Approaches in Education
   
  Moderator |
  Ana FRUNZA
   
  Timing | 40 minutes session
  (8 minutes for each presentation + 8 minutes for final commentaries)

  Presenters & speeches |
  Language of presentation | English/Romanian
   
  15:30 – 15:38 | Maria BOSTENARU DAN, Dr. “Ion Mincu” University of Architecture and Urbanism, Bucharest, Romania | Bucharest, Romania |
  Speech title |
  The Gardens of the Károlyi Palaces
  15:38 – 15:46 | Mihai Ionuț RUSENPhD Lecturer - National University of Arts | Bucharest, Romania |
  Speech title |
  Aspects of Artistic Research within Contemporary Sculpture Teaching & Learning
   
  15:46 – 15:54 | Henrietta TORKOSPhD - University Assistant & Anca Manuela EGERĂUPhD University lecturer - University - Aurel Vlaicu of Arad | Arad, Romania |
  Speech title |
  Outdoor Education and Its Influence on the Successful Involvement of Pupils in the Social Life
   
  15:54 – 16:02 | Ana PASCUPhD in Philology - The National Museum of the Romanian Peasant | Bucharest, Romania |
  Speech title |
  The Role of the School Museum in the Communities of the Region of Valea Jiului, Romania
  ZOOM
  regular virtual session # 5|
   
  16:15 – 16:45 GMT+3 (Bucharest time)
  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/2WKBJTp
  Meeting ID: 756 8941 1988
   
  Session | Adjusting Competencies through Education
   
  Moderator |
  Bianca SANDU |
   
  Timing | 40 minutes session
  (8 minutes for each presentation + 6 minutes for final commentaries)
  Presenters & speeches |
  Language of presentation | English/Romanian
   
  16:15 – 16:23 | Mădălin BLIDARU, PhD student - National University of Political Studies and Public Administration | Bucharest, Romania |
  Speech title |
  An Assessment of European Union’s Relations with the South Asian Association for Regional Cooperation 
   
  16:23 – 16:31 | Andrei NAEPhD, assistant lecturer - Interdisciplinary School of Doctoral Studies, University of Bucharest | Bucharest, Romania |
  Speech title |
  Simulating an Entrepreneurial Ecosystem in Horizon: Zero Dawn: Initiative, Accumulation, and the Critique of Capitalism

  16:31 – 16:39 | Murat TEZER, Assoc. Prof. Dr. & Meryem CUMHURAssist. Prof. Dr. - Near East University, Nicosia, Northern Cyprus | Nicosia, Northern Cyprus |
  Speech title |
  A Comparison of Primary Schools Mathematics Curricula with Respect to NCTM Principles and Standards

  ZOOM
  regular virtual session # 6|
   
  16:45 – 17:25 GMT+3 (Bucharest time)

  Join ZOOM Meeting https://bit.ly/2WK73S3
  Meeting ID: 752 7538 6166
   
  Session | Family & School. Instances for Social Growth
  Moderator |
  Bianca SANDU |
   
  Timing | 40 minutes session
  (8 minutes for each presentation + 8 minutes for final commentaries)

  Presenters & speeches |
  Language of presentation | English/Romanian
   
  16:45 – 16:53 | Iulian APOSTU, Researcher PhD - Romanian Academy, Institute of Sociology |Bucharest, Romania |
  Speech title |
  Consensual Union - an Intermediate State between Two Marriages
   
  16:53 – 17:01 | Marija DJORDJEVICPhD student & Marina MATEJEVICPhD, Faculty of Philosophy - University of Nis | Nis, Serbia |
  Speech title |
  Patterns of Family Functioning and Family Gathering Routines and Rituals
   
  17:09 – 17:17 | Dorina Dumitra ZLOTA, PhD - Ministry of Education and Research | Bucharest, Romania |
  Speech title |
  The Readiness of Universities to Use Predictive Learning Analytics for Students’ Retention and Success
   
  17:09 – 17:17 | Mirela Carmen DOBRILĂ, Lecturer PhD - Faculty of Law, University „Alexandru Ioan Cuza” Iași | Iasi, Romania|
  Speech title |
  Sharenting within Online Education in the Context of the Pandemic and Children’s Right to their Own Image and Education
  ZOOM Virtual workshops |
  10:00 – 12:00 GMT+3 (Bucharest time)| Virtual Philo café | Live on ZOOM
  “A spune sau a nu spune adevărul în vremuri de criză” /
  ”To say or not to say the truth in times of crisis”

  Language | Romanian
   
  10:00 – 10:40 | Virtual Philo café | 1st session
  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/3fZ8gwm
  Meeting ID: 737 9245 2033
  10:40 – 11:00 | break
  11:00 – 11:40 | Virtual Philo café | 2nd session
  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/3bTvmS4
  Meeting ID: 765 3712 0969
  Coordinators | Professor PhD Bogdan POPOVENIUC - Stefan cel Mare University from Suceava, Romania & Professor PhD Antonio SANDU - Stefan cel Mare University from Suceava, Romania
  Organizers | Department of Human and Social Political Sciences, Department of Law and Administrative Sciences, USV Center for Applied Ethics Research, Doctoral School of Socio-Human Sciences

  A book presentation will also take place during the workshop - the presentation of the volume “Bioetica în criză sau criza bioeticii? O filosofie a pandemiei în societatea medicalizată” [Bioethics in crisis or the crisis of bioethics? A philosophy of the pandemic in the medicalized society], author Antonio Sandu, published by LUMEN Publishing House. Project with the support of the Faculty of Law and Administrative Sciences from the "Ştefan cel Mare" University of Suceava, within the Project ”Ethical Competence and Academic Integrity in Scientific Research and Teaching Act” (CEIACSAD), FDI project number 2020-0484.


   
  Virtual Workshop #1 | Section Social Sciences
  12:00- 12:40 GMT+3 (Bucharest time)
   
  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/2ZkElsA
  Meeting ID: 794 4325 5709
   
  Moderator | Bianca SANDU
   
  Timing | 40 minutes session
  (8 minutes for each presentation + 8 minutes for final commentaries)
  Presenters & Speeches |
  Language of presentation | English/Romanian
   
  12:00- 12:08 | Iryna LIASHENKOAssociate Professor PhD & Lyudmyla HNAPOVSAPhD The Head of Foreign Languages - Department of Education and Research Institute for Business Technologies “UAB” Sumy State University | Sumy, Ukraine |
  Speech title |
  Collaborative Practice as a Means of Developing Professional Identity of Graduate Students
   
  12:08- 12:16 | Iryna LIASHENKOAssociate Professor PhD, Foreign Languages Department of Education and Research Institute for Business Technologies “UAB” Sumy State University | Sumy, Ukraine |
  Speech title |
  Developing Graduate Students’ Professional Identity through the Collaborative Practice in Learning
   
  12:16- 12:24| Daniela GABA, Lecturer PhD, University of Bucharest, Faculty of Sociology and Social Work, Department of Social Work | Bucharest, Romania |
  Speech title |
  Applications of Neuropsychology to Mental Health Social Work. Neurofeedback as Clinical Social Work Practice
   
  12:24- 12:32 | Alina GURGUTALecturer PhD - National University of Arts Bucharest | Bucharest, Romania |
  Speech title |
  Blue Consensual, The Shape of Blue, Mare Nostrum. Unconventional Experiments in Fashion
  Virtual Workshop #2 | Section Education
  12:45- 13:25
  GMT+3 (Bucharest time)
   
  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/2XcTUjp
  Meeting ID: 786 0445 4224
   
  Moderator | Antonio SANDU
   
  Timing | 40 minutes session
  (8 minutes for each presentation + 8 minutes for final commentaries)
  Presenters & Speeches |
  Language of presentation | English/Romanian
   
  12:45- 12:53 | Tetiana DOVZHENKODr.Sc. Professor, Lada FILATOVAPhD, advanced professorValentyna SHYSHENKOPhD, advanced professor & Iryna SYRAPhD, advanced professor - H.S.Skovoroda Kharkiv national pedagogical University | Kharkiv, Ukraine |
  Speech title |
  Unique Personal Teaching Methods as a Social and Pedagogical Phenomenon of Elementary Education in China
   
  12:53- 13:01 | Lyubov    KALASHNYK, Prof. Dr. Sc., Yana LEVCHENKOProf. Dr.Sc., Lidiia TKACHENKODr.Sc. Doctor of Science, advanced professorOksana MKRTICHANPhD advanced professor - H.S.Skovoroda Kharkiv national pedagogical University | Kharkiv, Ukraine |
  Speech title |
  Mingzu Universities as an Educational and Social Phenomena in PR China
   
  13:01- 13:09 | Marianna SHVARDAK, Candidate of Pedagogical Sciences, Department of Pedagogy of Pre-school and Primary Education, Mukachevo State University | Mukachevo, Ukraine |
  Speech title |
  Coaching Technology to Prepare Candidates for Leadership Roles in a Variety of Educational Settings
   
  13:09- 13:17 | Alina COSTIN, Associate Professor PhD - Aurel Vlaicu University | Arad, Romania |
  Speech title |
  What is Going On with Our Children? The Social Consequences of the Poor Sexual and Emotional Education in Schools
  Virtual Workshop #3 | Section Economics: Management, Marketing, Economy
  13:30 – 14:00 GMT+3 (Bucharest time)
   
  Join ZOOM Meeting | https://bit.ly/3dZUxnd
  Meeting ID: 796 0458 0257
   
  Moderator | Alexandra HUIDU
   
  Timing | 40 minutes session
  (8 minutes for each presentation + 8 minutes for final commentaries)
  Presenters & Speeches |
  Language of presentation | English/Romanian
   
  13:30- 13:38 | Fuat MANAssoc. Prof.- Sakarya University Business School HRM Dept.| Sakarya, Turkey
  Speech title |
  Age Discrimination at Work: A Case on Job Postings from Turkey
   
  13:38- 13:46 | Jani KINNUNEN, Researcher Åbo Akademi University, Turku, Finland & Irina GEORGESCU, PhD. Lecturer, The Bucharest University of Economic Studies, Bucharest, Romania |
  Speech title |
  Stock Market Stability: Pricing and Earnings of the Finnish Listed Companies
   
  13:46- 13:54 | Artiom JUCOV, PhD & Liliana CONDRATCHI, Researcher - Academy of Economy of Moldova | Chisinau, Moldova
  Speech title |
  Personalized Medicine Management of Cognitive Health

   
  Open space POSTER SESSION | Saturday, May 23rd, 2020
  12:00 – 16:00 | GMT+3 (Bucharest time)
  Poster album entitled: “14th LUMEN RSACVP 2020 International Scientific Conference” available in official page of LUMEN - Facebook LUMEN Conference Center
  Questions & commentaries on the poster presentations should be posted directly to the poster available on the album https://cutt.ly/rymvEwZ

  16:00- 18:00 | GMT+3 (Bucharest time) answers on the question posted to Posters “14th LUMEN RSACVP 2020 International Scientific Conference”
  Each author whose poster is available online in the album should post as comment to his/her own poster, answers to the questions of the audience.

  Virtual lectures on Ethics of Scientific Publication, Bioethics & Philosophical counselling & philosophical practice

  Special workshop Ethics of Scientific Publication
  Electronic participation certificate for the online attendees, provided by Asociatia LUMEN, only if the watchers subscribe to YouTube Channel Editura LUMEN and watch at least 50% from the video content of workshop
   

  Go to www.conferinta.info to see the YouTube recordings available for these lectures  

  Register to the next LUMEN online scientific Event |

  Fees & Deadlines | The registration fee is individual, per each author, meaning that each author mentioned in the authorship of the Abstract submitted to the Conference should pay the fee as follows. The registration fee does not cover the publication. Please see the publication page.

  * For participants affiliated to the Co-organizing University (Universitatea Libera Internationala din Moldova, Chisinau, Republica Moldova), LUMEN offers a special Grant of 100% discount from the registration fee. Also, all participants from the Republic of Moldova & Ukraine have different participation fees, stated bellow.
  For receiving this Grants, the University of affiliation should sign a Partnership Agreement with LUMEN Association (Partnership Agreement). The agreement must be undersigned by a representative of the University of affiliation, Faculty or Research Institute, and sent to us by e-mail at lumeninternational15@gmail.com using the template.

  Deadlines for registration | 

  • Early registration |  25th of May 2020
  • Normal registration | 10th of June 2020
  • Late registration | 15th of June 2020

  See more details on fees and deadlines here


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на Видання «Укаїський журнал сінологічних досліджень», який приймає для публікації дослідження з питань педагогіки, історії, політики, мистецтва, географії тощо КНР. Журнал видається за підтримки Посольства КНР в Україні та визнається Міністерством Освіти КНР.

   
  The “UKRAINIAN JOURNAL OF SINOLOGY STUDIES” founded by the Department of Education and Culture of the Embassy of the People's Republic of China in Ukraine and the Chinese Language Teachers Association of Ukraine, in cooperation with the Chinese Academy of Social Sciences (Beijing, PRC). UJSS welcomes contributions from scholars, researchers, postgraduate students, and Chinese language teachers working on relevant aspects within the scope of the journal.

  Scope/Coverage. Both conceptual and empirical submissions are invited to explore Chinese Studies from various theoretical and practical lenses. Coverage includes, but is not limited to, the following research topics: 

  • Chinese linguistics and Chinese teaching as a foreign language (including embracing approaches from theoretical and applied linguistics, sociolinguistics, educational psychology, and information technologies applied to foreign language learning);
  • Researches on the international promotion of Chinese language and culture;
  • Chinese literature and philosophy;
  • Current issues of Chinese history;
  • Analysis of the modern development of the People's Republic of China (including sociology, economy and political studies).

  Publisher: Department of Education and Culture of the Embassy of the People's Republic of China in Ukraine, the Chinese Language Teachers Association of Ukraine, National Institute of Social Development of the Chinese Academy of Social Sciences (Beijing, P.R. China).

  Submission. All the papers for the “UKRAINIAN JOURNAL OF SINOLOGY STUDIES” shall be submitted on e-mail:sinology.journal@gmail.com. Deadline of submission: 31 March 2020.

  There are no submission fees, publication fees or page charges for the “UKRAINIAN JOURNAL OF SINOLOGY STUDIES”. The languages of the publication are English and Chinese.
  Full submission details are in the author's guidelines. All submissions will be subject to a rigorous double-blind peer-review process, with one or more of the guest editors acting as action editor.
   
   
   Ukrainian Journal of Sinology Studies,
  13 Yaroslaviv Val St, Kyiv, Ukraine 01034

  Шановні колеги, звертаємо Вашу увашу на серію вебінарів вид Брітанської Ради, які присвячено питанням функціонування системи університетської освіти в умовах самоізоляції та у пост-ізоляційний період. 

  Thank you for showing interest in our Higher Education Dialogues. Our third session – 'What is the future of online assessment for universities?' took place yesterday, and you can watch the recording on our YouTube channel.

  The fourth session in the series – 'What are the future models for online learning?' will take place on Wednesday 27 May at 14.00 UK time. To join the session, please follow this link.

  If you'd like to submit any questions for the upcoming session, you can do that using this online form.


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на пільгові пропозиції від Lumen Publishing House щодо публікації статей у наступних журналах:

  1. LOGOS UNIVERSALITY MENTALITY EDUCATION NOVELTY:  SOCIAL SCIENCES

  Covered in | ERIH PLUS, CEEOL, J- GATE, CrossRef, CrossCheck, Google Scholar, Ideas RePeC, Econpapers, Socionet, KVK, WorldCat.

  Open access fee - 150 euros

  Topics of research - sociology, anthropology; culture and life, applied philosophy, psychology. communication studies, communication theories; journalism, journalistic communication, media business; education theory, educational policies, early education, pre-university education, higher education, adult education, educational psychology, educational management, teacher training, educational counseling and career, education's economics

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/lumenss/user/register

   2. LOGOS UNIVERSALITY MENTALITY EDUCATION NOVELTY: PHILOSOPHY & HUMANISTIC SCIENCES

  Covered in | ERIH PLUS, CEEOL, CrossRef, CrossCheck, J-Gate, Google Scholar, Ideas RePeC, Econpapers, Socionet, KVK, WorldCat.

  Open access fee - 150 euros

  Topics of research - philosophy,cultural studies,history,religious studies,art & architecture,culture,philosophy of language,semiotics and sociology of culture,linguisticsliteratureethics etc.

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/lumenphs/user/register

   3. LOGOS UNIVERSALITY MENTALITY EDUCATION NOVELTY: POLITICAL SCIENCES & EUROPEAN STUDIES

  Covered in | ERIH PLUS, HeinOnline, CEEOL, CrossRef, CrossCheck, J-GATE, WorldCat, KVK, Google Scholar, Ideas RePeC, Econpapers, Socionet.

  Open access fee - 150 euros

  Topics of research - Political behavior and organization, Political philosophy, Social political movements, European studies, Public policies, Political discourse, Political analysis, Election, Political doctrines, Political communication & marketing and other related topics

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/lumenpses/user/register

   4. LOGOS UNIVERSALITY MENTALITY EDUCATION NOVELTY: ECONOMICS & ADMINISTRATIVE SCIENCES

  Covered in | CEEOL, CrossRef, CrossCheck, Google Scholar, Ideas RePeC, Econpapers, Socionet, KVK, WorldCat.

  Open access fee - 150 euros

  Topics of research - Economics, Administrative law, Practice in public administration, Social and political institution, Public health, Business performance management, Communications management, Information technology management, Management of human resources, Marketing research, Strengths based management, Stress management, Supply change management, Migration of human resources, Intellectual capital and other related topics

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/lumeneas/user/register

   5. LOGOS UNIVERSALITY MENTALITY EDUCATION NOVELTY: LAW

  Covered in | ERIH PLUS, HeinOnline, CEEOL, CrossRef, CrossCheck, J-GATE, Google Scholar, Ideas RePeC, Econpapers, Socionet, KVK, WorldCat

  Open access fee - 150 euros

  Topics of research - Public Law (criminal Law, Criminal Procedure Law, constitutional Law, administrative Law, financial Law, banking Law, Public International Law), Private Law (civil law, Civil procedure law, commercial Law, labor Law, family law, Intellectual property law, Private International Law, International trade law)

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/lumenlaw/user/register

   6. MOLDAVIAN JOURNAL FOR EDUCATION AND SOCIAL PSYCHOLOGY

  Covered in | CrossRef; RePEc; CEEOL; KVK; WorldCat; Google Scholar.

  Open access fee - 80 euros

  Topics of research - education, social psychology and related topics

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/mjesp/user/register

   7. EASTERN-EUROPEAN JOURNAL OF MEDICAL HUMANITIES AND BIOETHICS

  Covered in | CrossRef; RePEc; CEEOL; KVK; WorldCat; Google Scholar.

  Open access fee - 80 euros

  Topics of research - medical humanities, anthropology, cultural studies related to health, human body, bioethics and public health, the social construction of medical profession and helping professions.

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/ejmh/user/register

   8. JOURNAL OF MEDIATION & SOCIAL WELFARE

  Covered in | CrossRef; RePEc; Google Scholar.

  Open access fee - FREE PUBLICATION - anyversary offer, because LUMEN Publishing House will mark 20 years of existence next year

  Topics of research - social work, sociology, social research, mediation as social practice, social policies, social welfare ethics, supervision of social services, theories of social welfare, social theories, social planning & development, etc.

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/jmsw/user/register

   9. JOURNAL FOR SOCIAL MEDIA INQUIRY

  Covered in | CrossRef; RePEc; CEEOL; Google Scholar.

  Open access fee - FREE PUBLICATION - anyversary offer, because LUMEN Publishing House will mark 20 years of existence next year

  Topics of research - we encourage papers related to ethical issues in qualitative/quantitative research in social media field which may bring new knowledge and better understanding of the social media mechanism and influence on social action and/or human behavior

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/jsmi/user/register

   10. JOURNAL FOR ETHICS IN SOCIAL STUDIES

  Covered in | CrossRef; RePEc; CEEOL; KVK; WorldCat; Google Scholar

  Open access fee - 80 euros

  Topics of research - social work, education, psychology, communication

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/jess/user/register

   11. BRAND. BROAD RESEARCH IN ACCOUNTING, NEGOTIATION AND DISTRIBUTION

  Covered in | CrossRef; EBSCO; CEEOL; RePEc (Ideas, EconPapers); DOAJ; Ulrich's; IndexCopernicus; getCITED; Google Academic;Socionet.ru; NewJour; Sherpa/Romeo; Socolar; WorldCat; KVK; J-Gate.

  Open access fee - 70 euros

  Topics of research - accounting, marketing, management, economy, trade, finace, operational research, optimization, graph theory, game theory, voting, political communication, sociology etc.

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/brand/user/register

   12. LIBRI. LINGUISTIC AND LITERARY BROAD RESEARCH AND INNOVATION

  Covered in |  ERIH PLUS; CrossRef; EBSCO; Econpapers; CEEOL; Google Academic; Zenodo; FigShare; Mendeley; The Linguist List; Search Works; CiteFactor; Integrity Ethics; Academic Journals Database; Fabula. La Recherche en litterature; OAJSE (Open Access Journals Search Engine); CiteFactor (Academic Scientific Journals); SEESAmE Publications; Socolar.

  Open access fee - 70 euros

  Topics of research - linguistics,textual criticism,literary criticism,history,historical linguistics,semiotics,documentation studies,bibliology,information studies,comparative studies in philology,philosophy of language,classical studies,language studies,cultural studies related to language,religious studies related to language (paleography, classic languages used in religious practices and rituals),meaning and sensification,cultural anthropology.

  Submission link - https://lumenpublishing.com/journals/index.php/libri/user/register


  Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на серію тематичних вебінарів щодо проблем навчання то соціальної безпеки людей з особливими потребами від навчально-методичного Центру для людей з особливими потребами «Дім Шапіро» (Ізраїль)

  Register for Webinar I

  Register for Webinar II

  Register for Webinar III

  About Issie Senses

  About Beit Issie Shapiro


  25.04.2020 відбулася онлайн зустріч адміністрації ХНПУ імені Г.С. Сковороди та Освітнього Центру «Сі Пей» (м. Ханьчжоу, пров. Чжецзян, КНР). За дорученням Ректора ХНПУ імені Г.С. Сковороди від Університету у зустрічі приймали участь проф. Н.Якушко (проректор з навчально-наукової роботи) та проф. Л.Калашник (завідувач ЦМСМО). З китайської сторони на зустрічі були присутні пан Мао Іфей (голова Освітнього Центру «Сі Пей»),  пан Чжан Гобін (заступник директора Китайсько-українського міжнародного центру культури та обміну пров. Чжецзян), пан Лу Гань (ректор Центрального Професийного колежду м.Дун’ян https://en.wikipedia.org/wiki/Dongyang), пан Чень Цян (проректор Центрального Професийного колежду м.Дун’ян) та інші. На зустрічі було представлено ХНПУ імені Г.С.Сковороди як центр підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних прцівників сфери економіки, молодшої школи, дошкільної освіти, туризму (у ракурсі іноземних мов та міжкультурної комунікації), управління освітніми закладами тощо. Освітній Центр «Сі Пей», з яким у ХНПУ імені Г.С.Сковороди встановлено партнерські відносини, планує направити перші групи (як студентів на довгострокові освітні програми, так і вчителів на которкострокові) вже у 2020-2021 навчальному році.

  пан Мао Іфей висловив сподівання, що карантинні заходи, які вживаються Україною та керівництвом ХНПУ імені Г.С. Сковороди, будуть успішними та дозволять вчасно розпочати новий навчальний рік. 
   


   

  Центр Міжнародного співробітництва та міжнародної освіти звертає Вашу увагу на пропозиції про стажування, академічний обмін, грантові програми, яка надійшла від Національної Агенції з питань академічного обміну Республіки Польща. Більш детальна інформація – у  файлі:

  Пропозиції від NAWA


  Центр Міжнародного співробітництва та міжнародної освіти звертає Вашу увагу, що триває конкурсний відбір талановитої молоді для участі у XVIII Всеукраїнському Фестивалі Мов та Культур, який проводитиметься за сприяння Міністерства Освіти і науки України, Міжнародного культурного центру «Сяйво» та інш. Цього року запроваджено окрему конкурсну програму для іноземців, які навчаються в Україні, та є обізнаними в історії та культурі України, або виконують українські танці, роблять витвори мистецтва в українському стилі, виконують пісні українською тощо. Сайт конкурсу з умовами участі: https://uflc.org.ua/

   

   


  Шановні колеги,

  звертаємо Вашу увагу на пропозицію Міністурства освіти Республіки Туреччина щодо програми академічної мобільності для студентів та професорсько-викладацького складу за програмою "Мевляна" на 2020-2021 навчальний рік. ХНПУ імені Г.С.Сковороди як учаснику Програми пропонуються наступні спеціальності для програм академічної мобільності студентів (зазвичай - 1 семестр нового навчального року): 

  • Англійська мова та література (бакалавр)
  • Сучасні турецькі діалекти та література Туреччини (бакалавр, магістр)
  • Політологія та міжнародні відносини (бакалавр, магістр)
  • Математика (бакалавр, магістр)
  • Інженерія інформаційних систем (бакалавр, магістр)
  • Інженерія програмного забезпечення (бакалавр, магістр)
  • Хімія (бакалавр, магістр)
  • Економіка (бакалавр, магістр)
  • Соціологія (бакалавр, магістр)

  Викладачі можуть подавати заповнювати документи як за  спеціальностями, які пропонуються для студентів, так і за власними науковими інтересами. Всі анкети розглядаються в індивідуальному порядку. Звертаємо Вашу увагу, що термін пріоритетної подачі документів - до 6 березня 2020 р. Термін може бути подовжено до 17 березня 2020 р.  В Додатку містяться Анкети для кандидатів (окремо для викладачів та студентів) та  інформація про Програму "Мевляна" та особливості заповнення документів для участі у Програмі у 2020-2021 навчальному році.


  Центр Міжнародного співробітництва та міжнародної освіти ХНПУ імені Г.С.Сковороди звертає увагу професорсько-викладацького складу нашого Університету на пропозицію прийняти участь у наборі кандидатур на Головну премію та наукові стажування у Польщі за лінією Премії імені Івана Виговського, яка надійшла до Університету із Генерального консульства Республіки Польща в Україні.

  КОМІТЕТ ПРЕМІЇ ІМ. ІВАНА ВИГОВСЬКОГО

  оголошує набір кандидатур на Головну премію та наукові стажування

  на 2020/21 навчальний рік

  —ПРЕМІЯ ІМ. ІВАНА ВИГОВСЬКОГО

  12-місячне науково-методичне перебування у шести польських університетах для кандидата в галузі гуманітарних наук та
  —СТАЖУВАННЯ ПРИ ПРЕМІЇ
  4-місячне дослідницьке перебування в двох польських університетах для кандидатів у галузях

  • соціальні науки,
  • точні науки,
  • економічні науки,
  • технічні науки,
  • сільськогосподарські науки,
  •  бібліотекознавство

  Програма фінансується солідарно 24 польськими університетами та науковими установами

  Заявки, що містять опис заслуг і досягнень кандидата – від університетів, інститутів, організацій, установ, асоціацій тощо або приватних осіб, а також заявки самих претендентів на премію (за умови схвалення університетів, інститутів, установ або осіб, які мають довіру громадськості) просимо надсилатидоStudiumЕurоруWschodniej (Студії Східної Європи) до 15 лютого 2020 року на адресу: stypendia.studium@uw.edu.pl

  1. ХАРАКТЕРИСТИКА

  ПРЕМІЯ ІМ. ІВАНА ВИГОВСЬКОГО прагне вшанувати заслуги громадян України у розвитку науки, культури та громадського життя, формуванні та розвитку громадянського суспільства в Україні та побудові демократичної України – спрямованої на Європу, враховуючи кращі традиції колишньої Речі Посполитої та історичні, сучасні та майбутні стосунки України з Польщею та Європою.

  Премія була заснована у 2014 році закладомСтудії Східної Європи Варшавського університету (ініціатор), найважливішими польськими університетами: Варшавський університет, Ягеллонський університет, Університет Міцкевича у Познані, Вроцлавський університет та чотири університети, розташовані уздовж східного польського кордону: Білостоцький університет, університет Марії Кюрі-Склодовськоїв Любліні, Католицький університет Любліна та Жешувськийуніверситет, а також Коледж Східної Європи у Вроцлаві та Національний інститут Оссолінських у Вроцлаві.

  У наступні роки до премії приєдналися нові університети: Гірничо-металургійна академія в Кракові, Академія Леона Козмінського, CollegeofEurope, Академія образотворчих мистецтв у Кракові, Академія образотворчих мистецтв у Варшаві, CollegiumCivitas, Познанський політехнічний університет, Жешувськийполітехнічний університет, Варшавський політехнічний університет, Вроцлавський політехнічний університет, Варшавський університет природничих наук [дослівно: Головна школа сільського господарства], Вроцлавський економічний університет, Гданський університет, Лодзький університет, Краківський педагогічний університет, Краківський сільськогосподарський університет, Вармінсько-Мазурський університет.

  Церемонія нагородження проводиться щорічно у Варшавському університеті 22 травня, в день ратифікації Сеймом акта Гадяцької унії між Річі Посполитої та Козацьким Військом Запорізьким у 1659 році.

  Лауреат Премії, кандидат у галузі у широкому розумінні гуманітарнихнаук, отримує можливість щорічного наукового перебування в шести польських університетах, які відвідуються по черзі, де він може читати лекції на теми, пов'язані з історією чи сучасністю України та регіону, польсько-українськими відносинами, а також проводити власні архівні та дослідницькі роботи.

  Стажування при премії дозволить українським дослідникам з вищезгаданих галузей навчатися протягом 4 місяців у двох польських університетах.

  2. ВІДБІР КАНДИДАТІВ

  1. набір кандидатів на Премію розпочинається 1 грудня,
  2. кандидати на премію та стажування можуть бути подані до 15 лютого,
  3.  Комітет на спеціальній нараді приймає рішення про присудження премії та стажування,
  4. реалізація Премії починається в жовтні в рік нагородження.

  3. ОБОВ'ЯЗКИ УНІВЕРСИТЕТУ

  1. стипендія – 3500 злотих чистими щомісяця (якщо лауреат або стажист має науковий ступінь хабілітованогодоктора [приблизно відповідає доктору наук] чи професора);
  2. – 2500 злотих чистими щомісяця (якщо лауреат або стажист має ступінь магістра або доктора [приблизно відповідає кандидату наук, доктору філософії]),
  3. дуже хороші умови проживання протягом усього періоду перебування в даному університеті,
  4. піклування / наукова допомогатьютораз галузі лауреата в кожному університеті,
  5.  книги видавництва приймаючих університетів з галузі лауреата,
  6. за бажанням, курс польської мови.

  4. ОБОВ'ЯЗКИ ЛАУРЕАТА / СТАЖИСТА

  1. 2 місяці перебування в кожному університеті,
  2. виклад однієї публічної лекції та, можливо, шести лекційних курсів в інституті, де він буде афілійований (відповідно до рішення університету),
  3. звіт про перебування,
  4.  якщо результатом перебування стажиста в Польщі будуть публікації –обов’язком лауреата / стажистає розміщення в них інформації про премію.

   

  РЕАЛІЗАТОР ПРОГРАМИ

  (Студії Східної Європи Варшавський університет)
  PałacPotockich, KrakowskiePrzedmieście 26/28, 00-927Warszawa
  (Палац Потоцьких, Краківське передмістя 26/28, 00-927 Варшава)
  Tel. 22 55 22 555, fax 22 55 22 222,

  11 грудня 2019 року

  Запрошуємо на зустріч студентів ХНПУ імені Г.С. Сковороди факультетів іноземної філології, дошкільної освіти, славістики, початкового навчання, фізичного виховання і спорту, українського мовно-літературного факультету, а також всіх бажаючих з представниками HR Expert.
  Тема: можливості працевлаштування аніматорами в готелях Туреччини з можливістю проходження літньої педагогічної практики.

  Зустріч відбудеться о 13:00,вул. Валентинівська, 2ауд., 217-А.


  21 лютого 2018 року

  Про початок прийом заявок для участі в однорічній міжнародній магістерській програмі Університету Хайфи MA Program in Child Development (жовтень 2018-липень 2019). Програма створена для фахівців, які бажають поглибити свої знання про догляд та виховання дітей, що ростуть в руйнівному середовищі.  До участі у програмі запрошуються бажаючі, які зацікавлені в проблемах дошкільної освіти, усиновлення, опікунства, роботи дитячих будинків, сімейного виховання, навчальної мотивації в школі.

  Вимоги до аплікантів:

  • ступінь бакалавра зі спеціальностей пов’язаних з педіатрією, соціальною роботою, трудотерапією, мовленнєвими та мовними патологіями,фізіотерапією, дошкільною освітою, психологією та правом;
  • середній бал не менше 3.0, 80% в еквіваленті;
  • три роки досвіду роботи з дітьми та родинами;
  • Знання англійської мови (навчання проводиться англійською).

  Більш детальну інформацію, перелік необхідних документів, аплікаційну форму та форми листів-рекомендацій можна знайти за посиланням https://psy.hevra.haifa.ac.il/~intchilddev/ .


  21 лютого 2018 року

  Міністерство освіти Словацької Республіки оголошує конкурс на часткове навчання до вищих навчальних закладів (до 10 місяців) серед студентів, аспірантів та докторантів. Словацька сторона забезпечує безкоштовне навчання, виплату стипендій, проживання в студентських гуртожитках.

  МОН приймає заявки (в паперовому та електронному форматі в двох примірниках (перший пакет – оригінали, другий копії))

  Інформаційний лист


  20 лютого 2018 року

  Міністерство освіти Китайської Народної Республіки виділили квоту 76 стипендій на 2018-2019 н.р. для бакалаврів, магістрів, аспірантів та стажерів.

  Термін подачі заявок до 16 березня 2018 року

  Перелік документів та умови подачі (формується два пакета: оригінали перелічених нижче документів та копії перелічених нижче документів)

  Інформаційний лист


   

    

    Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.