Студмістечко (студ. гуртожитки)

Документи для оформлення договору з проживання:

  • заявка на поселення;
  • копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки) або свідоцтва про народження;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • 1 фото 3х4;
  • копія медичної довідки (форма 086-о);
  • для неповнолітніх: обов’язкова присутність одного з батьків із копією паспорта (1, 2 та 11 сторінки) та ідентифікаційного коду.

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди гарантує надання місць для поселення у гуртожитку іногороднім студентам 1-го курсу денної форми навчання. Студентські гуртожитки ХНПУ імені Г.С. Сковороди № 3, № 4 та № 5 призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів, слухачів, аспірантів, докторантів, а також студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності у них іншого місця проживання. Правом на проживання у гуртожитках користуються також гості університету - учасники конференцій, олімпіад, інтелектуальних проектів, іноземні студенти, які навчаються у ХНПУ імені Г.С. Сковороди. У гуртожитку можуть бути поселені іногородні студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період проведення вступних випробувань, студенти, які потребують короткотермінового перебування, а також абітурієнти із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

Умови поселення

Договір про надання послуг з проживання укладається на 1 навчальний рік (вересень 2019 р. – серпень 2020 р.) у період з 28 серпня по 15 вересня 2019 року під час безпосереднього заселення до гуртожитку.

Для отримання пільги з оплати за проживання у гуртожитку студенти подають до деканатів заяви на ім`я ректора із зазначенням особистих даних та конкретної пільги за проживання, на яку претендують. До заяви подаються завірені в установленому порядку копії документів.

Заявку на поселення до гуртожитку можна заповнити у деканаті свого факультету протягом серпня після оголошення рейтингових списків Приймальної комісії.

Особливості та зручності проживання:

  • цілодобова охорона, відеоспостереження, пропускна система;
  • забезпечення постільною білизною та її зміною;
  • безперебійна подача холодної та гарячої води;
  • безкоштовний WI-FI, INTERNET у холі гуртожитку.

У студентських гуртожитках ХНПУ імені Г.С. Сковороди проводиться постійна робота з покращення життя студентів, оновлюється і поповнюється матеріально-технічна база гуртожитків.

Ви маєте можливість особисто ознайомитися з умовами проживання, відвідавши гуртожиток, попередньо домовившись про зустріч.


 

м. Харків, пр. Ювілейний, 50,

Гуртожиток № 3 , 1-й поверх

тел.(0572) 62-31-06

E-mail: chernikt@ukr.net

Директор студ. містечка

Чернiк Тетяна Валентинiвна

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.